Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Spadki Tps na serwerze [dedyk]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

 

Witam.

Mam duży problem, mianowicie posiadam serwer minecraft na serwerze dedykowanym i przy grających 60 graczach TPS poniżej 10 i są lagi nawet dochodzi do crashu.

 

Specyfikacja serwera:

8x 2,3 procek
8gb ramu
100mb net

Lista Pluginów:

AuthMe, AutoMessage, AutoSaveWorld, ChestShop, ColoredSigns, CombatTagInstakill, Essentials, EssentialsAntiBuild, EssentialsChat, EssentialsProtect, EssentialsSpawn, FactionChat, Factions, HealthBar, HeroicDeathPlus, McoreMultiverse-Core-2.4, NoCheatPlus, PermissionsEx, pvpstats, Rlb, RWtorchLight, sklepmc, Skript, Vault, WorldBorder, WorldEdit, WorldGuard,

Proszę o pomoc bardziej doświadczonych użytkowników.
Posty typu usuń plugin wgraj nolaga będą uważane za spam, proszę moderatorów o usuwanie takich postów

Opublikowano

Te 8 gb ram pociągnie nawed dystans 15 więc wiecie, jak odpalasz serwer. Masz start.bat/sh z killaniem nowo tworzących się procesów?


Jeżeli w authme masz włączone pamiętanie sesji, to to wyłącz.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Mój plik startowy:

 

#!/bin/sh
 BINDIR=$(dirname "$(readlink -fn "$0")")
 cd "$BINDIR"
 java -Xmx6g -jar spigot.jar -o true
+na dedyku jest 32 slotowy ts3
+spigot
Opublikowano

Spadki TPS zaczeły się nagle czy od czasu startu serwera, z ilością graczy?


Widzę, żę masz start bez killania procesów, już szukam startu który będzie killał nowo tworzące się procesy javy.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Łap

#!/bin/bash
echo START SERWERA
java -server -Xincgc -Xms6144M -Xmx6144M -XX:SurvivorRatio=16 -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalPacing -XX:+AggressiveOpts -jar craftbukkit.jar nogui

Ustawiłem tam 6 gb ram.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Co mają pomagać, skoro masz skrypt na killanie procesów to ci nie będzie to potrzebne.


Ostatnio miałem identyczny problem z tps tyle że spadały do 8 przy 30 osobach, winny był plugin commander, i crecpies.

 

Może zaktualizuj pluginy a jak będą na starszą wersję, to je narazie z serwera usuwaj. I zobacz czy są jakieś rezultaty.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Myślę że pomogłem, i dzięki.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Widzę ze masz 2 światy, mógł byś sprubować wyłączyć jeden z nich i sprawdzić jak sytuacja

 

Kurczę serwer ciągnie 6 gb ram przy 40 osobach, to u mnie przy dobrej konfiguracji przy 50 2,5 - 3 gb

 

Może brakuje miejsca na dysku?

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Moim zdaniem któryś plugin sypie błędami, możesz wbić na

 

ts3: ts.hardme.pl:10466

 

Jeżeli masz mikro to ci pomogę :D

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Sorki złe podałem lap:

 

ts.hardme.pl:10446


Jak coś daj poke.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Spróbuj załączyć serwer z mniejszą ilością RAMu (i slotów) i wpuść tam graczy. Jeśli dalej będzie się crashowało skontaktuj się z administratorem twojego

hosta.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Testnij bez pluginow , ja na swoim vpsie spokojnie 40 online utrzymuje wiec watpie zeby winna byla calkiem dobra maszyna.

 

Up.

On nie ma jakiegos gownianego slotowca... tylko cala maszybe dedykowana.

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...