Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]zjada bony


sumenato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej, problemik, otóz zjada mi bony przy dodawaniu, bonowaniu, tzn mam 4 bony i chce zmienic to mi zjada i są 3 lub 1, wiecie co to moze być za błąd w plikach ? jak naprawić ?

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Z tego co ostanio widziałem na serwerach to jest tego typu zabezpieczenie przed BS'em i ty masz takie w plikach. Musisz pogrzebaćw game i naprawić to.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Z tego co ostanio widziałem na serwerach to jest tego typu zabezpieczenie przed BS'em i ty masz takie w plikach. Musisz pogrzebaćw game i naprawić to.

Prosze nie wypowiadaj się w żadnych tematach bo gówno wiesz na temat metina..

Jakie kurwa zabezpieczenie, nie ma to jak zabezpieczenie które usuwa bony. To ja już widze jak się robi eq perf 5 lat. Bk z Ciebie jest w chuj.

 

Ethana miała taki problem, napisz do nich może Ci powiedzą jak to naprawić.

Opublikowano

Prosze nie wypowiadaj się w żadnych tematach bo gówno wiesz na temat metina..

Jakie kurwa zabezpieczenie, nie ma to jak zabezpieczenie które usuwa bony. To ja już widze jak się robi eq perf 5 lat. Bk z Ciebie jest w chuj.

 

Ethana miała taki problem, napisz do nich może Ci powiedzą jak to naprawić.

ok thx może coś poradzą ;x

8547014573848511113729.jpeg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...