Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Ktoś Może Dodać Tutorial Jak Zrobić Grote Na Privie


nevvhuman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Czy ktos moze zrobić tutorial jak zrobić grotę wygnańców tak zeby byla taka jak na PL..

 

Chodzi mi o linki, opisanie, a nie skróty myślowe.

 

Był podobny temat ale nikt nic nie wyjasnił.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Naszemu bossowi ktury zna sie najlepiej na plikach w polsce i zrobil najlepszego metka kturego motem zamknol chodzi o GROTTE A NIE ATLANTYDE CZYLI TEKXTURY ITD

Dam ci rade kiedys sie wlamali na pla to moze tobie tez sie uda come mob_proto i bedzie git:D

A moze chodzi ci tylko o wyglad a nie o nazwy moobow to juz inna bajka chyba wystarczy skopiowac plik co jest odpowiedzialny za atlantyde

 

Nevvhuman stawiaj serva no:( juz pomoc i blogo na P bylo bugiem robione:D

Opublikowano

Tak chodzi mi o tekstury z Groty ..Czyli bajeczna kraina. Każdy wie, że zajmowałem sie tylko plikami serwerowymi a nie klientem, stad takie glupie pytania.

 

Co do serwera.. Nie ma sensu stawiać, skoro ludzie wchodzą tylko po by go rozpieprzyć. Nie po to się tam namęczyłem trochę, by co pół dnia backupa robić.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...