Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[OFERTA]Web/Client/Forum/TS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na sam początek się przedstawię, na imię mam Przemek mam 18 lat ;-)



INTERESUJĄ MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY KTÓRE UKOŃCZYŁY 18 lat.



Oferuję :


# Kodowanie, edytowanie stron internetowych. (tzw.web master)

# Całkowita edycja silników IP.B/ MYBB/ PHPBB

# Całkowite zarządzanie grą od strony technicznej (tzw. client master)

# Tworzenie grafiki, na stronę, loga, logowania itp.. itd.. (swoje prace, mogę wysłać po odpowiedzi, co do tego tematu)

# Całkowita edycja TS3 ... (boty itd... stawianie na dedyku, vps, co się tylko podoba)


Teraz napiszę coś o swoim doświadczeniu, opiera się głownie na tzw. (samouk) nie bazuje na poradnikach chyba, że w ostateczności... Bawię się z tym wszystkim ponad 3 lata, grafikę liczę inaczej bo to robi się praktycznie z dnia na dzień. Jestem w stanie podpisać umowę.


Kontakt tylko i wyłącznie na pw ... ! tam dalsza część rozmowy.


DO SPRAWY PODCHODZĘ POWAŻNIE ! POZDRAWIAM

Opublikowano

 

Witam. Na sam początek się przedstawię, na imię mam Przemek mam 18 lat ;-)

INTERESUJĄ MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY KTÓRE UKOŃCZYŁY 18 lat.

Oferuję :

# Kodowanie, edytowanie stron internetowych. (tzw.web master)
# Całkowita edycja silników IP.B/ MYBB/ PHPBB
# Całkowite zarządzanie grą od strony technicznej (tzw. client master)
# Tworzenie grafiki, na stronę, loga, logowania itp.. itd.. (swoje prace, mogę wysłać po odpowiedzi, co do tego tematu)
# Całkowita edycja TS3 ... (boty itd... stawianie na dedyku, vps, co się tylko podoba)
Teraz napiszę coś o swoim doświadczeniu, opiera się głownie na tzw. (samouk) nie bazuje na poradnikach chyba, że w ostateczności... Bawię się z tym wszystkim ponad 3 lata, grafikę liczę inaczej bo to robi się praktycznie z dnia na dzień. Jestem w stanie podpisać umowę.
Kontakt tylko i wyłącznie na pw ... ! tam dalsza część rozmowy.
DO SPRAWY PODCHODZĘ POWAŻNIE ! POZDRAWIAM

 

Polecam człowiek warty bardzo wiele xD znam go trochę i mogę stwierdzić że nadaje się na owe posady :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...