Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ford Mustang Boss 302 '12 vs Bentley Continential Supersports Coupe


sejmo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czytających ten temat. Czy warto jest inwestować w Bentleya jeżeli posiadam już do ucieczek drużynowych Forda Mustanga Bossa '12? Czy wogóle warto mieć tego Bentleya w swojej kolekcji?

Opublikowano

Tak, bo to bardzo dobry wóz.

Osiągami trochę ustępuję Boss'owi 302 '12, ale znacznie lepiej się od niego prowadzi.

Ma też bardzo dużą masę, bez problemu taranuje blokady.

Opublikowano

Jesli chodzi o prowadzenie to Boss bardzo fajnie skręca według mnie. Ale czy Bentley jest o wiele lepszy od tego Mustanga pod względem przyspieszenia czy prędkosci maksymalnej?

Opublikowano

Jesli chodzi o prowadzenie to Boss bardzo fajnie skręca według mnie. Ale czy Bentley jest o wiele lepszy od tego Mustanga pod względem przyspieszenia czy prędkosci maksymalnej?

Bentley pod względem osiągów dość wyraźnie ustępuje Mustangowi, Boss ma lepsze przyśpieszenie i Vmax.

Tylko pod względem prowadzenia Bentley jest znacznie lepszy (czyt. prowadzi się jak po sznurku, nie zarzuca nim tak jak Mustangiem).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...