Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić żeby cały czas padał śnieg?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

W sumie to też możesz zrobić skrypt, ale lepiej dać hmm... "every 10 seconds" żeby nie spamowało za bardzo tymi komendami, ponieważ mogą wystąpić lagi.

Opublikowano

1.command block+zegarek komenda /weather rain

2. biom taiga zaznacz obszar siekierką (komenda //wand) i wpisujesz //setbiome taiga

Opublikowano

A jest może jakiś plugin

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

1.command block+zegarek komenda /weather rain

2. biom taiga zaznacz obszar siekierką (komenda //wand) i wpisujesz //setbiome taiga

Komenda /weather rain nie działa

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Pomoże ktoś, bo chce żeby na całym świecie padał śnieg,jest może jakiś skrypt czy coś?

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

1.command block+zegarek komenda /weather rain

2. biom taiga zaznacz obszar siekierką (komenda //wand) i wpisujesz //setbiome taiga

 

Nie wprowadzaj go w błąd, na biomie taiga pada deszcz nie śnieg :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...