Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] W jakim rozszerzeniu piszecie skrypty pod serwer minecraft ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli chodzi o plugin skript to np. twojskrypt.sk

ten skrypt mozesz nawet w notatniku napisac ale nie dajesz "zapisz" tylko "zapisz jako" i wtedy dajesz ta nazwe z .sk na koncu

cover.png?dl=0

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej jeżeli posiadasz plugin Skript to skrypty piszesz w rozszerzeniu .sk które następnie dajesz do folderu Skript--->scripts---><i tu dajesz swój skrypt>

Pozdrawiam

Opublikowano

Osobiście polecam notepad++, ponumerowane linie i ładne tabowanie.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Twoja wypowiedz nie ma sensu, gdyż ftp to nie edytor plików, lecz zewnętrzne połączenie się z innym serwerem.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Ja ja zapisuje w nazwa.sk np. to jak wrzuce w ftp to wszystko te tabulacje przekrecaja sie na inne miejsce po reload ........ żal nie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...