Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ][Skin] Swain i skin lub swain i draven


orenzadol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym Ci radził kupić skina, ponieważ nie opłaca się kupować postaci za RP.

IP prędzej czy później wylocisz, a skina za IP nie kupisz.

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

Ja bym ci poradził Swaina ze skinem :

 

Plusy:
- jako jedna z nielicznych postaci posiada umiejętności typu DoT
- potrafi rzucić obszarowe unieruchomienie oraz spowalniać przeciwników
- dzięki swojemu passive, który przywraca manę za każdego zabitego przeciwnika oraz umiejętności ultimate zapewniającej bardzo dobre wysysanie życia jest w stanie bardzo długo przebywać na linii bez powrotu do bazy (ultimate zapewnia też sporą żywotność w przypadku ataku przeciwnika)
Minusy:
- typowe wady Casterów (jest trochę bardziej wytrzymały dzięki ulti)
- obszarowe unieruchomienie uaktywnia się dopiero po krótkim czasie od jego faktycznego rzucenia co wymaga pewnej wprawy w wyborze miejsca
- niewielki obszar działania ultimate'a
I tak jak napisał kolega na górze. Za IP skina nie kupisz.
Opublikowano

Ja jak mój przedmówca radzę kupic Swaina.

Sam sporo gram Swainem, kupiłem za IP i mam skórkę Tyrant Swain. Na 3 levelu jestes w stanie zabić przeciwnego midera, jeśli trafisz Nevermove. To jedyny skillshot u Swaina. Pozostałe to jak ja je nazywam "klikane" :D Nie jest to trudny champ. Kilka gier i combo powinienes zalapac:D

Śmiało kupuj Swaina

Opublikowano

Swain + skin,postać straszne OP na obecną metę,wysoki wampiryzm oraz ciężki do ubicia,a skin ładny art oraz ciekawa klimatyka.

Opublikowano

Swain + skin moim zdaniem:

- Heal z ulta
- High DMG
- Prawie niemożliwy do ubicia
- Mega sustain dzięki pasywie i ulti
- Zwiększa %-owo zadawany dmg w jeden cel z E
- Snare
- Slow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...