Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Można sprawdzić co mam w garażu nie wchodząc do gry?


ThePro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co w temacie, ostatni raz grałem na ~8.5 albo 8.6 i ostatnio zauważyłem zmienione hasło.

A i przy okazji:

Dodali coś ciekawego? Dawali przez te ~3 aktualki jakieś kody/ czołgi premium?

Opublikowano

Ściągnij update i zobacz sobie - problem...

Do tego masz jeszcze wiki WoTa.

Nie mam wgl WoTa na PC bo robiłem format. Sprawdzałem czy w tej apce na andka nie da się sprawdzić co w garażu i niestety niee.

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo nie można sprawdzić jakie ma się czołgi bez wchodzenia do gry. Ściągnij i zobacz, ew podaj zaufanej osobie passy do konto/idź do kolegi który ma zainstalowaną gre.

 

cd aktualizacji:

Dużych zmian nie zrobili, masa nowych czołgów tylko

Opublikowano

Co prawda nie sprawdzisz dokładnie jakie masz czołgi, ale może sobie coś przypomnisz ; )

 

Umiemy czytac ? ....

 

@top Dodali nową chińską linie czołów

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Okej, pobrałem bo w sumie wrócę do gry. Na szczęście garaż jest ^^. Szkoda że ominąłem ten kod z CDA dla graczy co był ostatnio.

Opublikowano

Okej, pobrałem bo w sumie wrócę do gry. Na szczęście garaż jest ^^. Szkoda że ominąłem ten kod z CDA dla graczy co był ostatnio.

 

On był we wrześniu, ale dalej go można wpisać ;) Nawet mam 1 na zbyciu

Opublikowano

Czy jakikolwiek czołg z amerykańskich magazynkowców dostał nerfa w ciągu tych kilku aktualek?

 

Nie dostał żadnych ;) Z resztą dałem Ci linka do wszystkich zmian

Opublikowano

Zamykam na prośbę autora

 

Dobra, jest lepiej. Dzięki.

Możesz cls oba tematy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...