Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zdobywanie części ultra i wyścigowych


DonSpecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.

Głównie chodzi mi o to, żeby zgromadzić trochę części trzy/cztero-gwiazdkowych,

przy czym nie chcę zostać ofiarą łatki antycheaterwskiej, a chciałbym też żeby w statystykach nic nie wykryło.

I teraz pytanie, czy istnieje jakiś bot lub sposób, na szybkie zdobywanie tychże części?

Rozważałem Qpwa bota, ale z tego co mi wiadomo jest dość wykrywalny i wywala z rankingu, czego bym nie chciał.

Z góry dzięki za sensowne odpowiedzi.

Opublikowano

Proponuje:

http://www.mpcforum.pl/topic/964267-061113-flpr-bot/

 

Szybko działa, nie banują za używanie, nie zapisuje się w statystykach.

FLPR na części?

@topic

Użycie GPWA grozi zablokowaniem statystyk.

Aktualnie poza powyższym botem nie ma innego, który będzie zdobywał części pro i ultra oraz nie będzie równoznaczny z blokadą konta ;)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Przepraszam, że wykorzystam temat, ale poniekąd podpinam się pod niego.

Ten bot wyżej na jakiej zasadzie działa? Tzn. działa na takiej samej zasadzie jak ten:

http://www.mpcforum.pl/topic/1064675-141013-pursuit-bot/ ?

Za każdy pościg jest złota karta, a z karty szansa na pro część, o to chodzi?

http://www.mpcforum.pl/topic/1064675-141013-pursuit-bot/ i http://www.mpcforum.pl/topic/964267-061113-flpr-bot/ działają tak samo, tylko są od innego autora.

 

Z kart złotych i srebnych można wygrać część ultra, profesionalną, wyścigową lub uliczną.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1064675-141013-pursuit-bot/ i http://www.mpcforum.pl/topic/964267-061113-flpr-bot/ działają tak samo, tylko są od innego autora.

 

Z kart złotych i srebnych można wygrać część ultra, profesionalną, wyścigową lub uliczną.

A najlepiej jest włożyć w każdy samochód ultra, czy np. na dany wyścig (drag, sprint) wymaga innej części?

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

@PhoEnix

Peter głupoty Ci mówi, zarówno z flpr jak i pursuit bota wygrać możesz tylko 1'gwiazdkowe części (ze względu na to że to tylko pościg sp).

Co do pytania, to nie wkładaj w każdy samochód części ultra, bo to kompletnie nie ma sensu, poza tym nie wyrobisz z częściami.

Jeśli wiesz że dane auto jest dobre w danej kategorii, rób je tak, żeby było możliwie najlepsze, podam dwa przykłady:

-Toyota mr2 doskonale spisuje sie na wyścigach, ładujesz do niej części uliczne ze sklepu i masz best w klasie c, lub czesci ultra i masz perf w klasie b.

-Audi rs4 jest stosunkowo bardzo dobre na dragi, dobijasz go do maxa klasy d albo c, wkładasz skille i wygrywasz dragi.

Opublikowano

A najlepiej jest włożyć w każdy samochód ultra, czy np. na dany wyścig (drag, sprint) wymaga innej części?

Części nie mają wpływu na dany wyścig.

Wszystko zależy od tego w jakiej klasie chcesz mieć samochód.

Dodając do samochodu jakąś część polepszasz mu osiągnięcia.

 

np. Mazda RX8 - chce jeździć zawody klasowe C i dodałem tylko takie aby mieściło się w klasie C

 

oqfkqu.jpg

 

 

 

 

@DonSpecu

Mogę Ci podesłać SS na których są części wyścigowe/profesjonalne/ultra wygrane za pomocą tych botów.

To nie zależy od wyścigu, lecz od wygranej karty.

Opublikowano

Coś się zmieniło czy jak?

Znam długo oba boty do robienia Pościgów na Single Player i raczej nadają się one do dropienia części wizualnych oraz powerupów oraz zarabiania IGC.

Części można zobyć grajac na Multiplayer w dowolnego rodzaju trasie. Można je też zdobyć z pakietów za 100 000 IGC ale częstotliwość wypadania tych

3 i 4 gwiazdkowych jest bardzo mała i wiąże się to z wydaniem ogromnych ilości IGC. Sposobu natomiast na zdobywanie części nie ma żadnego. Trzeba

jeździć trasy zmieniając je (żeb nie jezdzic 100 razy tej samej) i wygrywać złote lub srebrne karty a wtedy jest jakaś możliwość na zdobycie części.

 

Ostatnia sprawa to na miejscu Moderacji wrzucałbym do takich topików tylko odnośnik do jakiegoś FAQ gdzie jest opisana zasada wypadania części.

Taki temat widzę dosłownie co 2 dzien na forum a odpowiedź jest zawsze taka sama. Po prostu zaangażujcie się troche w gre. Żeby zdobyć sporo części

i wyszykować grupę aut, które będą dobre w poszczególnych klasach i rodzajach wyścigów (15 aut powinno wystarczyc do wszystkiego) to trzeba grać

z rok czasu. Zniesmacza to człowiek, który gra ponad rok czasu i ma zrobione większość łatwiejszych aut z nizszych klas i tylko kilka w klasie A i S a ktoś by

chciał w miesiąc zrobić sobie niewiadomo jakie konto. I tak na chwilę obecną jest sporo ciekawych trików, które pozwalają nam zdobyć przydatne sprawy.

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

@ Peter - podeślij, pośmiejemy się razem :)

@Roiccrx - szkoda, że jest to jedyny temat o dokładnie tej tematyce w ciągu przynajmniej miesiąca czy miesięcy,

bowiem opiera się on na wysokiej złożoności, a nie na pytaniach typu "gdzie dropią części ultra", bo pytanie odnosiło się

do najszybszego sposobu "legalnego" bocenia i zdobywania części. Z drugiej strony nie zamierzam męczyć się i wysilać przy zdobywaniu części,

skoro (jeśli istniałby sposóB) idzie to zrobić łatwiej, szybciej i bez marnotrawstwa czasu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...