Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

w jaki sposób mogę to zrobić?


L4zy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zacznę od tego, że wczoraj oglądałem filmik pewnego polskiego youtubera na którym zrobił fajny efekt zdjęcia. A mianowicie chodzi o takie coś że duże zdjęcie dzieli na kilkanaście małych kwadracików o wymiarach 12.2cm x 12.2cm i później każdy kwadracik wkłada w puste pudełko po CD, z czego później powstaje duży obraz na ściane. Siedze już dzisiaj od samego rana kombinuje z tym, to w paincie to w Adobe photoshop itp a nie wychodzi mi to... Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak to zrobić? i jakoś dokładniej opisać?

 

tutaj zamieszczam filmik z tym, a chodzi dokładnie o: 0:34 - 1:43

 

http://www.youtube.com/watch?v=6OIhcCleBXo&feature=c4-overview&list=UULcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg

 

Proszę o pomoc i z góry już dziękuję tym co będą mieli chwilę żeby pomoc. Pozdrawiam

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

Opublikowano

W Photoscape możesz podzielić zdjęcie na kilka części.

Krok 1. http://scr.hu/1fre/dicl6

Krok 2. Wrzuć zdjęcie i ustaw kolumny rzędy, szerokość i wysokość http://scr.hu/1fre/t12ed

Krok 3. Dzielimy zdjęcie, ustawiamy format i jakość zdjęcia http://scr.hu/1fre/0dos9

Oto nasze podzielone zdjęcie http://scr.hu/1fre/i48q2.
Wystarczy już tylko wydrukować każdy z kawałków. ;)

standard (1).gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...