Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry MMO w którą gra dużo polaków


osiemnascie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Szukam MMo w ktorej gra duzo ludzi a bardziej chodzi mi Polakow, nie bede wymienial tytuly w ktore gralem bo chyba w prawie wszystko w swoim czasie. Zalezy mi na grze ktora nie umarla, spotkam duzo polakow, guild, i przyjemna atmosfere. Jak tak sprawdzam pokolei to wciaz pustki, dlatego wlasnie tutaj pytam gdzie wy gracie ? cos co by mi sie nie znudzilo a dobrze sie gralo, cos typu gry wspolnej party itp :) zeby to nie bylo jakis singel player czy cos :) co polecacie na dzien dzisiejszy ?

Opublikowano

no wbilem kiedy do rappelz wszystko spoko tylko pustki ^^^ totalne pustki, metin 2 to juz historia, shaya nie probowalem zaraz moze spojrze na nia :) Aion mysle nad nim i sie zasanawiam ale wyglada na nude poniewaz caly nacisk klada na robienie questow.. :P Czekam na dalsze tytuly a takze potwierdzenia twoich podanych gier.

Opublikowano

Continent of the Ninth - gra dużo polaków

 

Może jakaś MOBA?

League of Legend

Smite

Prime World

c9 spoko ale strasynie monotonna :) i bardziej oparta na single, bo dungenowka, pozniej tylko pvp. W lola gralem, fajne ale to strasznie czasochlonne chodzi o to ze nie zrobie sobie herbaty w czasie rozgrywki :) wiec bardziej celuje w mmorpg :)

Opublikowano

Neverwinter - jest dużo polaków i gildii, łatwo znaleźć rodaków do gry ;p

Ale jak czytam rozne posty to kazdy mowi ze to gra bardziej SOLO niz z innymi...(party i takie tam)

Opublikowano

boze...kazda gra ci nie pasuje, moze Allods online? duzo klas, nawet sporo ras

z czego 2 nowe w ktorych nie ma w innych mmo,mozesz budowac swoje buildy,rozdwac talenty, pkty w statystyki rozbudowany system rzemiosla, z ISem ludzi twierdza pol na pol, mozna kupic itemy z ISu za kase z gry ale wiadomo, nigdy nie prześcigniesz ziomka ktory wklada po 10 tysiecy zl na gre a ty wydajesz kase z gry tylko,moim zdaniem gra bardzo fajna lecz w pvp troche wolna, malo dynamiczna, Jezeli ta gra ci nie podpasuje to proponuje GW2, kupisz raz za 100 zl i masz gry ile chcesz, gra jest moim zdaniem inna poniewaz ma inny system questow itp, masz glowna linie fabularna tzn taki jak by glowny quest i tam jest opowiadana cala historia, serduszka czyli takie jak by zwykle questy i Eventy, spotykane w kazdej prawie czescie mapy, biegniesz sobie jakies miejsce i nagle pojawia sie event na zabicie BOSSA w okolicy ktorej sie znajdujesz,zbiera sie z 10 osob i klepiecie bossa dostajecie kase, expa, karme, pvp dynamiczne bardzo fajne, duzo zalezy od skilla gracza,mozesz wejsc na godzinke dziennie a i tak gra da ci duzo zabawy, 8 klas,6 ras, jest jeszcze WvWvW tzn. zbiera sie po 100 osob z 3 serverow i klepiecie sie w 1 miejscu, niezapomniane walki, system achivmentow tez jest ciekawy, jezeli zdobedziesz okreslona ilosc achivmentow np. 100, dostajesz 1 gold jezeli zbierzesz np 1000, dostajesz 1 gold + itemecz czy cos takiego, juz nie pamietam. Jezeli zadna z tych 2 gier ci nei podpasuje to juz nie wiem, nie ma takiej gry ;d

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Najpopularniejsze gry MMO w Polsce teraz to:

 

World of Tanks

League of Legends

 

Jednakże to są gry nastawione na szybką rozgrywkę sieciową jakby cię interesowała gra typu zabijam potwory, leveluje, uzbrajam się w lepsze eq to spróbuj pograć w Star Wars the Old Republic stosunkowo świeża gra. Jeśli zależy ci na szybkiej akcji to są nowe gry tego typu zdecydowanie poleciłbym Panzara ale ostatnio tez pojawiły się War Thunder i World of Warplaness polegające na sterowaniu swoim myśliwcem i strącaniu maszyn wroga

 

Wejdź jeszcze na tę stronę tam są przedstawione recenzje dużej ilości gier na przeglądarkę 

http://www.mmomania.pl

/. Opinie użytkowników na tamtejszym forum powinny być. Lub tutaj:

http://www.mmomania.pl/index.php/darmowe-mmo/mmo-3d

Linki zewnętrzne umieszczamy w code.

/peter711

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...