Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ruskie czołgi. Droga rozwoju czy coś.


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

Zacząłem grać w WoTa i postanowiłem grać tylko Chińskimi i Ruskimi (Radzieckimi) czołgami. :) Z Chińskimi nie mam problemu i kupiłem ten drugi już, ale z ruskimi mam. :(

 

Otóż z ruskich kupiłem T-60, ale nie wiem czy to dobry wybór. Lubię taki typ gry gdzie kryjesz się gdzieś i walisz (taki snajper).

Może ktoś mi napisać jaki czołgi radzieckie kupować pod takie upodobania? Ważne jest, by zadawały sporo obrażeń (chyba). :P

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Więc tak jeżeli mówisz że lubisz się kryć w krzakach i walić Polecam TD (Niszczyciele czołgów ) .

No ok, ale tak konkretnie modelami konkretnymi proszę. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano
Lubię taki typ gry gdzie kryjesz się gdzieś i walisz (taki snajper)

 

 

To jest opis gry TD'kiem. Polecam nową linię niemieckich lub Radziecką. Słaby pancerz, ale bardzo dobry dmg

Opublikowano

 

To jest opis gry TD'kiem. Polecam nową linię niemieckich lub Radziecką. Słaby pancerz, ale bardzo dobry dmg

No dobraaa, ale to są te radzieckie:

AT-1 -->su-76 -->SU-85B-->Su-85 -->Su-100-->Su-152? :D

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

A chińskie do czegoś się nadają? :D

 

Każdy czołg jest dobry na swój sposób. Dla mnie 7 poziom to miazga :) ale nie polecam na początek

 

 

 

AT-1 -->su-76 -->SU-85B-->Su-85 -->Su-100-->Su-152? :D

 

tak ta linia co napisałeś to jest radziecka linia td

 

AT-1 to angielski

 

At2 to angielski ;)

Opublikowano

Polecam ci tez zrobic dobrego Hellcata lub KV-1S do zarobków ; )

kv-1s do zarobków? kv-1 dużo więcej zarabia ;) Hellcatem też kokosów nie zarobi się

Opublikowano

 

Każdy czołg jest dobry na swój sposób. Dla mnie 7 poziom to miazga :) ale nie polecam na początek

 

 

tak ta linia co napisałeś to jest radziecka linia td

 

 

At2 to angielski ;)

No jeju...To tylko mała róźnica.1 czy 2.Nikt nie zauważy

LeviQuote1v3.png

 

LeviQuote1v3.png.39bf425ff20e713eab782423c651555b.png

Opublikowano

kv-1s do zarobków? kv-1 dużo więcej zarabia ;) Hellcatem też kokosów nie zarobi się

 

To chyba nie grasz na seniorkach ; )

 

 

Zapytaj się taty na czym się zarabia ; )

1377808813-U903831.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...