Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Csro [Tut] - Jak Odpalić 3 Boty Na Jednym Komputerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Od razu mówię, ze nie wiem czy poniższy sposób działa, ponieważ nie mam czasu sprawdzić. :P

 

Zaczynamy. ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOT:

 

1. Ściągamy bocika : Butterfly Wizard 2.5 stąd:

To jest ukryta treść, proszę

 

2. Instalujemy go na trzech innych dyskach. (np. C,D,E)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CSRO:

 

1. Ściągamy CSRO stąd:

To jest ukryta treść, proszę

2. Również instalujemy na 3 różnych dyskach. (np. C,D,E)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak uruchomić 3 razy:

1. Tworzymy 2 nowe konta w windowsie. (tak, aby były 3 razem) :P

 

2. Wchodzimy na każde i odpalamy silka i bota, w obojętnie jakiej kolejności. Tak aby na 1 konto przypadał jeden klient i jeden bocik. :P

Koniec

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak komuś się nudzi, to niech sprawdzi i napiszę w temacie czy działa, czy też nie. :D

Może później dodam screeny dla ułatwienia. ;)

 

 

Pozdrawiam!

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Dodam ze za kazde przelogowanie na dysku glownym zjada nam kilka mb wiec po zalogowaniu 3 uzytkownikow troche tego zejdzie ale gdzies na necie bylo bo widzialem jak to ominac.

btw. jak ktos ma mniej niz 1gb ram to niech nawet tego nie proboje bo mu nie wytrzyma komp, scinac sie na 100% bedzie ^^

Opublikowano

Witam, ja nie próbowałem w prawdzie otworzyć trzech kont, tylko dwa. To przelogowywać się nie muszę :D Wszystko na jednym użytkowniku.

Merlin_PL.png

Last Msg wymiata :)) Do jakiegoś Turasa pewnie.

Opublikowano

Jak się nie mylę to można zrobić 3 acc i wszystko uruchomić na jednym przez "Uruchom jako...". :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...