Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★DragonCraft★Serwer RolePlay na Modach★Launcher★Dedyk★24/7★Zawody★Działki★Zapraszamy do Grania!★


TechPack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pre_1392236234__reklamadragon.png

 

Zdjęcia niektórych itemów do dyspozycji :P

post-930338-0-63729000-1392117131.pngpost-930338-0-02313300-1392117144.pngpost-930338-0-16918700-1392117147.pngpost-930338-0-76222300-1392117155.pngpost-930338-0-11307100-1392117163.pngpost-930338-0-08286500-1392117170.pngpost-930338-0-53145600-1392117184.pngpost-930338-0-28740500-1392117267.png

 

 

Miasto

 

post-930338-0-67373100-1392117417_thumb.pngpost-930338-0-98550300-1392117431_thumb.pngpost-930338-0-89010400-1392117459_thumb.pngpost-930338-0-33269100-1392117473_thumb.pngpost-930338-0-55128300-1392117484_thumb.png

 

 

 

post-930338-0-30821400-1386253686.png

By wejść na serwer trzeba pobrać paczkę o nazwie

DragonCraft/SkyBlock + Mody

 

 

 

post-930338-0-32155200-1392117607_thumb.png

Jestem wesoły Tomek

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

TechPack i jego serwery z tego co kojarzę miałeś już kilka na modach i zajebiaszczo ci szły ^_^ oby tak dalej... grało się na prawdę fajnie, myśle że na tym będzie jeszcze lepiej! :D

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

TechPack i jego serwery z tego co kojarzę miałeś już kilka na modach i zajebiaszczo ci szły ^_^ oby tak dalej... grało się na prawdę fajnie, myśle że na tym będzie jeszcze lepiej! :D

Dzięki :)

 

Przerobiłem swoje wszystkie serwery na serwery z modami :P

Wprawdzam minecraftowiczów w nową erę gdzie zwykły minecraft to shit i nie jest wart uwagi :P

Jestem wesoły Tomek

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...