Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Dodać Ikony Nowym Itemkom I Zmienić/dodać Opis


qwaler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Wypakowujemy pliki file extractorem. Wsadzamy go do naszego folderu konta. np.: C:\Documents and Settings\qwaler

Czyli start-->uruchom wpisujemy

cmd

Wpisujemy fe[ENTER]fe[spacja]localizacja metina\pack[spacja]locale_pl np:

fe D:\Metin2\pack\locale_pl

Uwaga: polecam wypakować ten plik ze spatchowanego metina!(mniej roboty)

2. Wchdzimy w podfolder output w folderze naszego konta np.: C:\Documents and Settings\qwaler\output

3. Kopiujemy folder locale_pl do głównego folderu metina np.: D:\Metin2

4. Wchodzimy do podfolderu pack np.: D:\Metin2\pack

5. Usuwamy wszystkie locale_pl jakie tam są

6. Wchodzimy do naszego wypakowanego folderu czyli locale np.: D:\Metin2\locale

7. Wchodzimy podfolder pl

8. WYBÓR Tu opisze jak dodać ikony dobre. Jeżeli nie potrzebujesz tego przejdź do punktu 13. z nadawaniem opisu

9. Wejdz w item_list.txt

10. Weźmy np.: zbugowany 6-7 bonus id

71051

i zamieniacz 6-7 bonusu

71052

11. Jeżeli go nie mamy dodajemy go i piszemy tak

71051[TAB]ETC[TAB]icon/item/71051.tga

12. Tak samo ze zmieniaczem tylko inne id np.:

71052[TAB]ETC[TAB]icon/item/71052.tga

Kończymy zapisujemy.

13. Wejdź w itemdesc.txt i ciągniemy wątek 6-7 bonu i naprawiamy go.

14. Szukamy id 71051 i kasujemy tą linijkę

15. Wpisujemy np.:

71051[TAB]Nazwa_itemu[TAB]OPIS[TAB][sPACJA][TAB]

i tak z każdym innym.

16. Zapisujemy i Zamykamy.

17. Cieszymy się i dajemy + ;p

EFEKTY

Nie ma strona zablokowana

Poradnik by Qwaler. Zabraniam kopiowania na inne fora, chyba że z dopiskiem "Poradnik stworzony przez Qwaler" lub "Tutorial by Qwaler"

@Edit 22.02.10

Dobra wiele osób jeszcze chce wiedzieć dlaczego jak zmienią coś w navicacie to nie widać tego np.: w broniach

Robimy wszystko do 6. pkt. włącznie, chyba że już masz to zrobione

7. Wchodzimy w nasze konto użytkownika Np.: C:\D&S\Qwaler

8. Tu wrzucamy te pliki I ITEM_PROTO z folderu metina/locale/pl/item_proto

http://mojadomenaplikow.ugu.pl/Do item_proto.rar

9. Start->Uruchom->cmd

10. Wpisujemy w konsoli

m2ex DoRozpakowania.xml

11. Dostajemy Item_proto_do_edycji

12. Edytujemy je tak jak MySql

13. Po zakończeni edycji w konsole piszemy m2ex

DoZapakowywania.xml

14. Dostaniemy item_proto_nowe

15. Kasujemy stare item_proto i zmieniamy nazwę z item_proto_nowy na item_proto i wrzucamy w miejsce starego

Poradnik by Qwaler. Zabraniam kopiowania na inne fora, chyba że z dopiskiem "Poradnik stworzony przez Qwaler" lub "Tutorial by Qwaler"

Opublikowano

Dzięki przyda się :)

Oczywiście + leci

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

;> gz że ci się to chciało pisać ^^ chociaż wiedziałem już to dawno :P ale dla zielonych się przyda ;)

Opublikowano

Czego się nie robi dla mpc :P

Czy mogę prosić o dodanie do spisów tutków??

 

 

@offtopic Zapraszam na mój serwer. Pisać do mnie.

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli ktoś ma problemy proszę pisać na pw. Co do tego nieszczęsnego enter to możesz ten pierwszy pominąć.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

o. Dobre. Teraz se pozmieniam lub pododaje opisy do tych pierścieni ;d Masz + a także prosze o dodanie do spisu ;)

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

zaden udostepniony archiver or whatsoever nie oferuje rozpakowania/zapakowania mob_proto, temat odkopany, raportuje i zamykam.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...