Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić okrągły cuboid?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,zrobiłem okrągłą arenę pvp ,i chce dać na nią cuboida.

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano
Link: http://wiki.sk89q.com/wiki/WorldEdit/Selection
Cylinder selection mode
//sel cyl 
Left-click to select center, right-click to extend. 
By right-clicking you extend the cylinder's underside horizontally and by right-clicking again you may extend the cylinder's height.

Czyli //sel cyl

LPM środek

RPM bok

 

Nie działa

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Oczywiście //sel cyl i drewnianą siekierką ponieważ to zmienia tryb zaznaczania siekierki

Czyli LMP klikam w środek areny,a RMP w każdy bok areny,i co potem mam zrobić

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Z tego co pamiętam wg nie chciał współpracować z cylindrem, zaznacz wszystkie kąty tego "koła", jedna z opcji //sel na to pozwala, ale nazwy nie pamiętam, sprawdź sam jest ich tylko pare

 

1390684250-U762298.png

Opublikowano

Zainstaluj tego moda:

http://www.minecraftforum.net/topic/885099-mc-146-we-54-cui-gui-visualizer-for-worldedit-v146/

On ci na żywo pokazuje jaki obszar zaznaczyłeś

Ja się pytam,co mam potem zrobić jak zaznaczę środek i boki.

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Już przypomniałem sobie komende //sel expand, pierwszy kąt zaznaczasz lewym przyciskiem myszy, następne prawym, po czym dajesz expand w góre/dół i rg define ...

1390684250-U762298.png

Opublikowano

Już przypomniałem sobie komende //sel expand, pierwszy kąt zaznaczasz lewym przyciskiem myszy, następne prawym, po czym dajesz expand w góre/dół i rg define ...

Ale jak pierwszy kąt,jak to jest kółko

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

W mc koła nie zrobisz, to figura przypominająca koło

Noto,figure przypominającom koło, mam wpisać komęde,i zaznaczyć wszystkie kąty

Już przypomniałem sobie komende //sel expand, pierwszy kąt zaznaczasz lewym przyciskiem myszy, następne prawym, po czym dajesz expand w góre/dół i rg define ...

I jest taki mały problem bo nie ma komędy /sel expand (sorry,bo teraz sprawdziłem)

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

//sel nie /sel

//sel działa ale expand nie

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Sorry źle napisałem, powinno być extend

Jak wpisuje //sel extend to się wyświetla "Only cuboid/extend/ellipsoid/sphere/cyl are accepted

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Dziwne, nawet w podanych typach masz "extend" więc powinno działać. Nie wpisujesz czasami dwóch spacji itp.? A wg masz aktualnego?

Wszystko dobrze wpisuje.Wie ktoś może dlaczego nie działa

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

moze zle wpisujesz

Jak wcześniej napisałem, wszystko dobrze wpisuje.Wie ktoś co może być źle?

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

A //sel cuboid,cel,sphere itp ci dziala?

Nie działa mi tylko //sel cuboid i //sel extend

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Możesz podać dokładną wersje worldedita

A jak sprawdzić wersje,mam serwer na dedyku

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...