Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własna strona internetowa dostęp tylko znajomi z facebooka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamierzam stworzyć własną stronę internetową chciałbym na niej udostępniać moje pliki itp.

Natomiast chciałbym żeby dostęp do tej strony mieli tylko moi znajomi z facebooka a ci którzy wchodzą na link znaleziony poza moimi znajomymi wyświetlał im komunikat że strona jest niedostępna czy coś w tym stylu stronę mogę zrobić w html, php, css lub w jakimś cmsie który by miał taką możliwość facebooka, proszę o pomoc.

Opublikowano

Nie ma takiej moźliwosci.

 

Dostępne możliwości.

- Zrób strone na hasło, a hasło podaj znajomym.

Aby to zrobić wpisz w google dodatki na bloga, strona na hasło.

 

- Plikiem htaccess dodać adresy IP, które mają dostęp do strony.

 

- Zrobić coś w stylu pytania, na które znają odpowiedś tylko twoi znajomi po wpisaniu dobrej odpowiedzi przenosi nas do strony głównej (polecam zrobić to header() )

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Coś takiego można zrobić tylko z FP.

Reaver & Larron

Rejestracja: 2008r.

Twórca rangi Moderator WWW, MPC Coders Team, Gold Member.

Opublikowano

zrób to w JS, hasła nie będzie w źródle

Reaver & Larron

Rejestracja: 2008r.

Twórca rangi Moderator WWW, MPC Coders Team, Gold Member.

Opublikowano

Zabezpiecz stronę hasłem (.htaccess), komunikat bedzie widzoczny w "okienku" gdzie trzeba bedzie podac haslo.

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Ruku - JS działa po stronie przeglądarki więc wszystko będzie w źródle.

.htaccess również da się odczytać.

 

Najlepszym rozwiązaniem będzie PHP, gdzie wszystkie operacje wykonywane są po stronie serwera. A jeszcze lepiej byłoby dołożyć do tego API Facebook'a.

gamedevmania.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...