Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tematy Ktore Chcielibyscie Aby Byly Omowione W Podcascie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszcie tutaj tematy o jakich chcielibyscie posłuchać w podcascie. Najciekawsze zostana wybrane do najnowszego odcinka mpcexpress.pl !

 

Apropo. Juz jutro ukaze sie nowy odcinek mpcexpress w ktorym gosciem specjalnym bedzie D&G. Chcielibysmy takze podziekowac wam za support, 1 odcinek podcastu odsluchalo az 5 tysiecy osob! W nastepnym tyg czeka na was niespodzianka, a wiec sledzcie nasza strone www.podcast.mpcforum.pl.

card.png

Opublikowano

Hmm najciekawszy temat.

Przechwałki o osiągnięciach,levelach (mmo) dzięki czitowaniu : )

I bardzo nieoryginalny temat : Muzyka (kto jaką i dlaczego).

Opublikowano

Bardzo trudne pytanie.... Najciekawszy temat?

Myślę że fajnie by było, jak by w jednym podcaście było ok. 2-3 gości, i rozmowa z nimi, np. kokosz, seldek, mike lub młody zadają pytania jak zaczęli na mpc, jakie osiągnięcia dzięki MPC (np. zdobywanie umiejętności pisania haxów)

Coś w tym stylu.

Być zajebistym...

Opublikowano

Hmm temat ?

Ciężko wybrać :D

Pogadajcie o każdym dziale w innych podcastach

I znajdźcie gości z danego działu.

Tzw...

Np Weźmiecie dział M2 (Tak wiem znaleźć kogoś normalnego ciężko) ale da się da sam takich "ludzi" tam znalazłem xD

Zadacie kilka pytań nie wiem tworzenie ogólnie o metku itp...

I możecie tak o każdym dziale tzw 2-3 działy w 1 podcascie

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

@up

A za największego spamera wezmą Mou xD <żart>

 

@Topic

Uważam tak jak Siera ;D

1282649553-U148832.jpg

Opublikowano

A gdy już wam działy się skończą można by pogadać o nowościach w danych działach :D

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

albo przyjmować ogłoszenia (płatne lub nie) : >

np. ktoś szuka grafika do ots (taki przykład) to wypowiada się : > (ale to dopiero jak tematów zabraknie xD)

Być zajebistym...

Opublikowano

a może po prostu wymienicie userów którzy naprawdę was kiedyś albo aktualnie wnerwiają :)xD

albo niech goście powiedzą jak się dowiedzieli o mpc, jak osiągnęli jakieś tam rangi, wiem ze każdy powie że ciężka praca itp :)

Opublikowano

Chciałbym sie dowiedzieć ile goldfarm ma D&G, dlaczego botuje, jeśli ma gfy to chciałbym się dowiedzieć po co mu to. :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Rozmawiajcie o wiekszej ilosci gier -.- Wtedy bylo ich malo i tylko niektore omowiliscie :D O Metinie slyszalem tylko raz i to, że zjechana grafika etc. ^.^ . Omawiajcie wszystkie gry z MPC forum - jak ich tworcy zarabiaja na nich np. na dodatkowych bonusach z Item-Shopu. Gra powinna byc wyrownana ^^ A nie ktos bogatszy kupi sobie item za pieniadze na IS ktory daje mu 100 % na podwojne uderzenie czy cos, a np. innego na to nie stac :>

 

I ostatnia sprawa - Kiedy bedzie ten podcast bo czekam i czekam i sie nie moge doczekac :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...