Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić, żeby leżał śnieg?


Deji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak ustawić to że np. rzeka jest zamarznięta lub leży śnieg ? Trzeba zakupić HUD ?

Opublikowano

Nie da się. Będzie tak pewnie za dwa-trzy tygodnie wraz z eventem Frostivus. Mapa będzie choćby zamarznięta, zobacz sobie na youtube jak to wygląda. Dało się coś takiego jedynie w Docie 1 dzięki komendom - zmiana koloru rzeki i inne bajery. HUD nie zmienia elementów na mapie.

Opublikowano

Nie da się. Będzie tak pewnie za dwa-trzy tygodnie wraz z eventem Frostivus. Mapa będzie choćby zamarznięta, zobacz sobie na youtube jak to wygląda. Dało się coś takiego jedynie w Docie 1 dzięki komendom - zmiana koloru rzeki i inne bajery. HUD nie zmienia elementów na mapie.

 

 

Da rade przez wgranie plikow w klienta :)

61093c6efb.png

 

Opublikowano

 

 

Da rade przez wgranie plikow w klienta :)

Dzięki temu wszystko się da (no oprócz cheatów). Jednak znajdź najpierw coś takiego DZIAŁAJĄCEGO. :D

Legenda
Opublikowano

Wgrywanie czegoś do clienta jest nieopłacalne, ponieważ z każdą aktualizacją by wam te pliki wywalało i nici z tego. Cheaty do Doty są i to też nie nowość, a co do rzeki czekaj do kolejnego eventu.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Wgrywanie czegoś do clienta jest nieopłacalne, ponieważ z każdą aktualizacją by wam te pliki wywalało i nici z tego. Cheaty do Doty są i to też nie nowość, a co do rzeki czekaj do kolejnego eventu.

Cheaty są, owszem. Ale nie sądzę, by były odkrywające fog of war, przykładowo afkboty spotkałem. Poza tym na prawdę trzeba mieć szczęście jak w totku, by trafić na cheatera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...