Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| Lymphodia.pl |=- [1.6.4] [100 SLOTÓW] [1.6.4] [WYSTARTOWAŁ] [SURVIVAL] [GILDIE] [WWW]


Peffi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!!!!!!


!!!!!


!!!!


!!!


!!


!





sw8t1w.jpg


Adres IP: Lymphodia.pl


Typ Serwera: Survival + Gildie


Sloty: 100+


Administracja: Evorias, Parki





xe3os9.jpg




SYSTEM DROPU


23vhs76.jpg



Posiadamy dobrze skonfigurowany


system wypadania przedmiotów


z kamienia oraz informacje na


jego temat pod komendą /drop




TNT


2w6c7lu.jpg



Nie będzie już niezniszczalnych


budynków! Na naszym serwerze


ładunki wybuchowe rozwalają


obsydian!



2prg3eg.jpg



/drop


5Fi8p.png




Opublikowano

Nareszcie. Dzięki temu serwerowi zdobyłam nadzieję, że Polskie serwery mogą też być fajne.

Fajna, epicka mapa, komendy też są GiT. Widać, że się troszeczkę napracowaliście.

Pluginy ogar, tabliczki są ogarnięte i wszystko jest ogarnięte.

Spawn jest mały, fajny, konkretny i funkcjonalny. To czego szukałam.

 

Polecam!

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Opublikowano

Brakuje screenów w prezentacji

Brak informacji o dropie surowców, jaki % na co

+ są losowe kordy?

 

Aktualnie jestem na NIE, jednak jeśli dodacie screeny, informacje o dropie być może zagram.

Jeśli chcesz abym ocenił Twój serwer napisz do mnie na PW!


Mogę pomóc w tworzeniu ŁADNEJ prezentacji Twojego serwera. PW :)


Jeśli masz jakiś problem napisz do mnie, postaram się Ci pomóc.


Wesołych Świąt ! ;3

Opublikowano

PO H** Screeny? A po 2. Jeżeli ktoś nie chce robić reklamy ze screenami to poco go zmuszać.. Widać , że reklama robiona (Tak mi się wydaję) z Generatora.. A co ogólnie o serwera Jest Spoko. Mapa Jest Lajtowa ;) opisane co do Każdego Szczegółu (Na Serwerze) . Zapraszam!

echteliebe.jpg?itok=mrdv2hiu


Opublikowano

Co do wszystkich odpowiedzi to tak:

Grafika nie jest z cooltext,

Prezentacja nie jest robiona z generatora,

Wszystko robione samemu :)
Dziekuje za pozytywne komentarze

Opublikowano

Gram na tym serwerze i jest... naprawde świetnie :) A tak wgl. To bardzo fajny serwer i polecam go bardzo. Coś jak Survival+Frakcje++++<>----------Hardcore :) 9/10. Jeszcze dodać lepsze skrypty np. autorskie pluginy na gildie i więcej osób no i jeden z lepszych serwerów ^^

xxx

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niby wszystko fajnie, ale coś chyba Wam nie idzie. Mówiliście o powrocie z dokładną datą, już chyba jakieś tydzień czy dwa tygodnie temu i widzę, że chyba wszystko padło. Pozdro.

Opublikowano

Nie padło. Pliki oraz mape mamy gotową tylko sponsor przestał z nami współpracować :(
Gdy znajdziemy sponsora odpalamy serwer :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...