Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Pluginu na usuwanie itemu wszystkim któży są zarejstrowani.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam pluginu który czyści wszystkim itemy chce zrobić nową edycje na serwerze moim ale nie chce robić REINSTALACJI SERWERA i resetować wszystkich pluginów mape sam skasuje ale ten plugin

 

__________________________________________________________________________________

 

Z góry dziękuję i czekam na szybką odpowiedź.

Opublikowano

Tylko że, posiadam plugin AuthMe i gracze nie pojawiają się na spawnie.


@ref


@edit

 

PS: xAuth nie zainstaluje bo gracze już mają kupione rangi a jak bym wgrał to by były włamania na konta.


Ale i tak spoczko i dzięki

 

Like ;)

Opublikowano

w plikach serwerowych tam gdzie masz craftbukkit.jar masz folder "players" usuwasz całą zawartość, a w authme w folderze masz "player.yml" (chyba)

Opublikowano

Skoro robisz kolejną edycje, zmien plugin na xauth - rangi stracą, ale bedzie na pewno uczciwiej, co do pluginu takowego chyba nie ma, można usunąc folder players

Opublikowano

w plikach serwerowych tam gdzie masz craftbukkit.jar masz folder "players" usuwasz całą zawartość, a w authme w folderze masz "player.yml" (chyba)

w plikach serwerowych czy w craftbukkit.jar

Skoro robisz kolejną edycje, zmien plugin na xauth - rangi stracą, ale bedzie na pewno uczciwiej, co do pluginu takowego chyba nie ma, można usunąc folder players

Yyyy rangi się nie stracą bo to jest zapisywane w AZRank i w PermissionsEx ale np. MrNowyTV SuperVip będzie nie zarejstrowany i będzie miał /register <hasło> i np MrProXD jako Gracz wejdzie na nick MrNowyTV i już robi /register np. HASŁOXD i ma SuperVip'a

Opublikowano

-.- ludzie prosze...

Wystarczy ze wejdziesz w Mape [World] domyslnie.

a skoro robisz nowa mape a z tego co wiem to chcesz zeby im tylko eq wyczyscilo lvl itp?

to wystarczy ze usuniesz userdata z folderu [world]

Dziekuje, dobranoc.

 

@edit : Dla jasności, Userdata to sa wszystkie dokonania graczy... itemy, lvl itp. Rang im nie usunie beda mieli takie same hasla itp, wiec nie martw sie ;p

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

Z tego co wiem to ten plugin usuwa itemy graczom którzy są na serwerze ;P

-.- ludzie prosze...

Wystarczy ze wejdziesz w Mape [World] domyslnie.

a skoro robisz nowa mape a z tego co wiem to chcesz zeby im tylko eq wyczyscilo lvl itp?

to wystarczy ze usuniesz userdata z folderu [world]

Dziekuje, dobranoc.

 

@edit : Dla jasności, Userdata to sa wszystkie dokonania graczy... itemy, lvl itp. Rang im nie usunie beda mieli takie same hasla itp, wiec nie martw sie ;p

LIKE ok, thx za odpowiedź..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...