Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] GasperCraft Survival+Frakcje [1.6.4][No-Premium] Serdecznie zapraszam!


Gasper98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otwarcie serwera odbędzie się

5.12.2013 roku o godzinie 20!!!

Nie usuwać tematu, mam dwa serwery i to jest ten drugi a nie dubel żaden -.-

67537179419833424130.png

63414776570889366640.png

Wielkie otwarcie serwera dnia 5 Grudnia 2013 roku o godzinie 20!!!

23672794234088863584.png

Jak wyżej napisałem nasz serwer wystartuje 4 Grudnia. W ten dzień planuje zrobić event pasujący pod styl Survival. Na serwerze będzie tylko 10 slotów z racji tego, że chce zobaczyć czy w ogóle wam się to spodoba. Będzie także zrobiony sklep internetowy w którym będziecie mogli zakupić rangi takie jak: VIP, SVIP oraz wiele itemów. Na serwerze będzie otwarta rekrutacja na KidModeratora serwera. To tyle więcej dowiecie się gdy serwer zostanie otwarty. Także do zobaczenia 4 Grudnia!!!

48686306820275173620.png

Typ serwera: Survival+Gildie
Sloty: 10
IP: SV-GasperCraft.msvr.pl
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Biała lista: Jest na czas szykowania serwera. Dnia 5 Grudnia o godzinie 20 zostanie wyłaczona.


78144021981015260951.png

[Właściciel] Gasperr98
[Właściciel] Shuzup

79362595985907157163.png

Kontakt z założycielem serwera:

GG: 5092832

Opublikowano

Jak to dzisiaj o 20 ? Napisałeś 4 grudnia, a dziś mamy 5 .

Zagram na 100% :) Ale szkoda że dopiero dzisiaj .

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Ymm, czy cyfra 98 to Twój rok urodzenia? Jeśli tak, to na 100% nie wejdę, ponieważ większość gimbusów chce zarobić na np. serwerze minecraft ;) SZUKASZ MODERATORA NA 10 SLOTOWY SERWER? NAPRAWDĘ? to policzmy, jest 2 założycieli to już zostało 8 miejsc dla graczy + jeszcze 1 moderator = 7, mmm, czuję te wojny! Nawet jak chcesz sprawdzić, czy wypali, to weź chociaż 20-30slotów minimum.. I tak jak up, pisze, że start 4 grudnia, a tutaj jednak 5 grudnia ;) Widzę zajebistą przyszłość dla tego serwera! :)

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Racja w środku jest błąd ale na samym początku widać ze 5 grudnia. Przepraszam za pomyłkę.

 

Ymm, czy cyfra 98 to Twój rok urodzenia? Jeśli tak, to na 100% nie wejdę, ponieważ większość gimbusów chce zarobić na np. serwerze minecraft ;)

 

Widać ze pakujesz wszystkich do jednego wora. Nie chce zarobić na serwerze bo idzie mi hajs i tak na hosting za co opłacam serwer. Nie potrzebuje pieniędzy dla siebie ponieważ je mam. Także jak nic o mnie nie wiesz to nie udzielaj się, zapewne znalazłbym 13 latka mądrzejszego od Ciebie.

Jeszcze dodam ze tak jest napisane ze BĘDZIE otwarta rekrutacja na KidModeratora, nie napisałem kiedy : >

Opublikowano

Server bardzo fajny, szkoda że tak mało graczy, właściciel też spoko :) Pozdro .

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...