Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoldenTowns graj i zarabiaj. Twój symulator ekonomiczno-strategiczny


ZloteMiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj chciałem tobie powiedzieć o fascynującej grze przeglądarkowej! Nazywa się GOLDEN TOWNS

Link do strony xxx Więcej info na temat grania na moim fanpage tam też proszę kierować pytania lub pisać pod tym wpisem. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby udzielić tobie satysfakcjonującej odpowiedzi! xxx

 

Dobra ! Zarezerwuj sobie z 2 minuty i przeczytaj uważnie bo to co chce ci przedstawić oprócz że :

FRAJDY!

ROZWOJU UMYSŁOWEGO!

NAPYCIA NOWYCH KONTAKTÓW!

MOTYWACJI DO NAUKI ANGIELSKIEGO!

Da tobie prawdziwe PIENIĄDZE!

 

Przejdźmy za tę do szczegółów :

 

Gra ta to mocno rozbudowany symulator ekonomiczny, polityczny i militarny, w którym gracze mają możliwość poczucia się premierem (burmistrzem ) miasta , ważną rolą w tej grze jest dobra strategia rozwoju państwa.

Całym wabikiem i motywatorem dla graczy jest jeden surowiec chodzi tutaj o złoto.

Podstawowym sposobem pozyskania surowca jest jego wydobycie w kopalniach na terenie swojego miasta.

Złoto ma wiele zastosowań:

Może przysłużyć się do przyspieszenia rozwoju własnego miasta,

Nabywanie udziałów w miastach innych graczy.

Finansować zdobywanie korzyści płynących z produkcji całych narodów (akcje państw).

Wszystkie te czynności dzięki dobrej strategii mogą przyczynić się do wzrostu ilości posiadanego złota, a co za tym idzie wymianie go na realne pieniądze (lub wymianę na sztabki złota) !!!

Gra ma dopiero kilka miesięcy . Cała esencja gry polega na tym aby rozbudować miasto i surowce i budować kopalnie złota którą będzie nam wydobywała złoto które możemy sprzedać w grze lub zainwestować w grę.

W funduszu gry jest ściśle określona ilość wirtualnego złota w całości mającego pokrycie w realnym produkcie czyli w prawdziwym złocie .

 

Gra ta różni się od innych tym że

Twórcy gry dali nam możliwość sprzedania za realne pieniądze tego co ugramy czyli złota.

W grze jest market w którym możemy tez handlować surowcami za zloto i odwrotnie
-wcale nie trzeba kupowac złota można je wydobywać w kopalniach

autorzy gry maja swoich resellerow ktorzy :
-sprzedaja 1 szt zlota za 5,2 EURO
-a skupuja od nas graczy za 4 EURO

I tutaj właśnie jest zysk dla twórców gry.

 

Także zapraszam cię do rejestracji pod tym reflinkiem xxx

 

PS. Gracze grajacy 3-4 miesiące zarabiają jak narazi okolo 2-3 sztuk golda czyli jakies 9 do 15 euro dziennie. Jednak wszystko to zależy od tego do jakiej strategii się dobierzemy wraz ze moim sponsorem posiadamy sprawdzoną strategie która pozwoli osiągać takie lub wyższe zarobki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...