Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Czy z takim łaczem dam rade zagrac w lol'a?


ppkkp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, moje pytanie polega na tym, że zmieniam dostawce internetowego i chciałby zapytac czy na predkosci 2 Mb/512 kb zdołam rade zagrac w lola bez lagów z góry dzieki za odp :D (będzie to radiówka)

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

Tzn jest 10 dni na wypróbowanie ale też moge wziasc pakiet 4 Mb/512 kb

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Pasjonat
Opublikowano

Na lajcie dasz rade, w monitorze sieci Kasperskiego widzę, że LoL zużywa około 60kb/s downloadu i tyle samo uploadu. Najwyżej będziesz dłużej ściągał patche :D.

.

Opublikowano

Radiowe internety są niestabilne,znam to z własnego doświadczenia-nie polecam.

 

Na 2 mb będziesz miał ping ok. 70-80 ale mogą być takie skoki,które są nie dougrania w lol'u.

Opublikowano

A jaśniej, nie będziesz miał pingu ŁOT ?. Do skoków jeste przywyczajony bo mam neostrade z niezwykyłmi problemami, moze ktoś zna takiego dostawce, zamieniam na Interśieć.Ich NOWY przekaźnik jest kilka kilometrów naprzeciw mojego domu na małym pagórku

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

Ja mam 512 na kablu, bo mnie wkurwiał limit w radiówce. Mam ping 60 około, ze skypem/tsem do 70. I lagów nie mam.

Opublikowano

Na low tak

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

@topic

 

na spokojnie będziesz grał

Opublikowano

Radiowe internety są niestabilne,znam to z własnego doświadczenia-nie polecam.

 

Na 2 mb będziesz miał ping ok. 70-80 ale mogą być takie skoki,które są nie dougrania w lol'u.

Radiówka na prowincji.Ping w lolu 30-40 zależy od dnia, zwykle utrzymuje się przy 35.
Swoje teorie o radiówkach wsadźcie se w pizde.Wszystko zależy ile oleju w głowie ma dostawca, a prędkości pobierania nie mają nic do gadania.Ja mam pobieranie 1megabajt/s i moge mieć lepsze pingi i stabilniejsze niż ten co ma 10megabajtów/s.
Sam musisz przetestować.Suche dane nic nikomu nie mówią.
Opublikowano

 

Radiówka na prowincji.Ping w lolu 30-40 zależy od dnia, zwykle utrzymuje się przy 35.
Swoje teorie o radiówkach wsadźcie se w pizde.Wszystko zależy ile oleju w głowie ma dostawca, a prędkości pobierania nie mają nic do gadania.Ja mam pobieranie 1megabajt/s i moge mieć lepsze pingi i stabilniejsze niż ten co ma 10megabajtów/s.
Sam musisz przetestować.Suche dane nic nikomu nie mówią.

 

 

Dokładnie,zależy dużo od dostawcy,przykładowo ja mam net 8 mb a ping mam raz 45 raz 200 raz 500 ;)

Opublikowano

 

Dokładnie,zależy dużo od dostawcy,przykładowo ja mam net 8 mb a ping mam raz 45 raz 200 raz 500 ;)

Bo masz debile dostawce.Jeśli raz masz 45 to taki powinien się utrzymać a te skoki to tylko i wyłącznie jego wina a nie "radiówki", jakoś mi radiówka chodzi lepiej niż komukolwiek z moich kolegów na kablu/osiedlówkach/dslach.

 

Trzeba testować i tyle.

Opublikowano

Dobra mam 10 dni na test , ale powiedzcie mi jaki pakiet lepiej wziasc ten z 3mbs czy 2 mbs ?

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

Dasz rade na spokojnie, przyzwyczaisz sie, ale lepiej jakbys kupil te 4mb/s

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Ja mam 2 mb/s i lajtowo mogę grać z pingiem na poziomie 30-50.

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

Z radiówką może być ciężko, sama prędkość dużo Ci nie da, ping nie ma z nią wiele wspólnego (chociaż będzie ważna przy aktualizacjach)

Jeśli ping będzie się utrzymywał poniżej ~100 to spokojnie możesz grać (chociaż możesz mieć dosyć niestabilne łącze, wtedy możesz sobie odpuścić)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...