Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] LandoraMT2 - Nowa Odsłona


pietrastsw1906

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

80ze.png

8vb5.png

Dawno temu, dawno temu w XI w p.n.e Europejczyków dotchnęła żywiołowa klęska .

Fale wielkich mórz i oceanów zalały wszystkie miasta, wulkany wybuchały, mnóstwo ludzi zginęło .

Pozostali którzy przetrwali wyruszyli w odległą podróż na wschód .

Po 10 latach błądzenia po morzu odnaleźli nieznany dotąd nikomu ląd .

Poznali tam nowych mieszkańców którzy przedstawiali się jako

-Sura

-Wojownik

-Ninja

-Szaman

Europejczycy zachwyceni kulturą dalekiego wschodu postanowili zostać w wiosce .

Szybko znaleźli pracę zostając kowalem, handlarzami, kucharzami, drwalami, a niektórzy mędrcami .

Niestety, przywieźli oni z sobą nieszczęście . Złe zdarzenia wkroczyły do królestwa z dalekiego wschodu .

Ludzie umierali, tajemnicze kamienie spadały na wioski, okoliczne zwierzęta zagryzały ludzi .

...

Kapitan wioski, ogłosił nabór do wojska .

Jesteś zainteresowany ?

...

Niżej opiszę Ci świat !

dkrw.png

Strona główna

wkrótce

Facebook

https://www.facebook.com/landoramt2

TeamSpeak3

ts3-landora.pl:80

Uwaga ! Jeśli chcesz być na bieżąco - lajk na facebooku !

0tut.png

Serwer miał już co prawda swoją pierwszą odsłonę . Wystartowaliśmy bez najmniejszych problemów,

lecz w nie odpowiedni moment, ponieważ w tym czasie startowały dwa, bardzo wielkie konkurencyjne serwery .

Zgodę na ponowny start otrzymaliśmy od graczy gdyż, liczba osób online była niska .

Tym razem chcemy to zmienić !

POZIOM SERWERA : MEDIUM

MAXYMALNY POZIOM : 150

MAXYMALNE STATYSTYKI : 95

START SERWERA : DATA NIE OKREŚLONA, IM WIĘCEJ ODPOWIEDZI W ANKIECIE, TYM SZYBCIEJ !

BYĆ MOŻE TEN WEEKEND .

5zuw.png

Procesor : Xeon 4x 3,2 GhZ

Ram : 16 GB

Łącze : 1 Gbs

Filtr ataków : Tak

Firma : Hosteam.pl

Jak widzicie, chcemy potrzymać serwer dłużej, nie wydaliśmy +1000zł aby padło to po tygodniu .

Tutaj przedstawiamy wyrzymałościowe Beta Testy maszyny :

Jak widzicie, przetrwała więc z dosami napewno też da radę .

b05d.png

Po zalogowaniu się do gry, mamy do wyboru dwa królestwa :

Flag_blue.png

Imperium JINNO

Wygląd imperium został zmieniony, jest całkiem nowe .

Wprowadziliśmy tą zmiane po to, aby gracze rządni nowości, nie zawiedli się .

Tutaj macie przykład :

y6lz.png

Natomiast dla graczy rządnych starych miast zostawiliśmy :

Flag_red.png

Królestwo SHINSHOO

Którego wyglądu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

m5eg.png

Po zalogowaniu się do świata gry, na postać otrzymujemy Skrzynia_Ucznia.png Skrzynkę ucznia .

Po otworzeniu jej otrzymujemy następujące przedmioty

kpc4.png

Pierścień Teleportacji

Biżuteria +9

Zbroja +9

Tarcza +9

Buty wiatru + 50h

Koń militarny

Peleryna która się nie kończy

Teraz możemy rozpocząć rozgrywkę.

5cpv.png

Ciężko opisać raty serwera w procentach .

Schodki zaczynają się od lv 85+

Do 85, wbijamy bardzo szybko, około 6h .

Raty w stosunku do globala :

Exp : x6 Pier%C5%9Bcie%C5%84_Do%C5%9Bwiadczenia.j

Drop : x2 R%C4%99kawica_Z%C5%82odzieja.jpg

Yang : x5 Yang.jpg

ummc.png

wjlx.png

Do handlarzy zostały dodane fryzury na każdą klase, zmiany bonów oraz dodania .

Ceny są stosunkowo małe, każdego gracza będzie stać na przedmiot .

c0du.png

Po wbiciu 5 poziomu, czas na wybór profesji .

Jak na dobry medium przystało, oferujemy Ci skille na poziomie G .

Przykład :

px2t.png

Dalszy rozwój wygląda następująco :

Umiejętności podnosimy o 1 poprzez czytanie Kamie%C5%84_Duchowy.jpg

Do osiągnięcia poziomu Perfect Master Ognista_Strza%C5%82a.gif musimy przeczytać 10 x Kamie%C5%84_Duchowy.jpg

Nie będzie to szczyt trudności gdyż mamy do dyspozycji Zwoj_Egzorcyzmu.jpg oraz rada_pustelnika.jpg który znajdziemy u handlarki .

Jak zdobyć Kamie%C5%84_Duchowy.jpg ?

Otóż kamień duchowy dropi z każdego Bossa jakiego zabijemy .

Oprócz tego jest możliwość dropnięcia go z metinów 85, 90 lv .

ylwh.png

Nasz serwer wręcz błyszczy questami .

Posiadamy ich mnóstwo .

Misje dzielą się na :

-Polowania

-Poboczne misje

-Kolekcjonerskie (biolog)

-Fabularne

Czy warto je robić ?

Oczywiście, gdyby nie było warto nie dodawalibyśmy ich .

Oprócz nagród, nasze NPC są w gotowości dla was.

qo9v.jpg

lnt4.jpg

9x91.jpg

bf1y.png

Na początku jak wiadomo dostajemy 21 poziom konia czyli militarny .

Chcąc podnieść poziom należy udać się do Strażnika Koni i porozmawiać z nim .

Wymagać on będzie od Ciebie :

-YangYang.jpg

-Medalu konnego 25px-Medal_Konny.jpg

Szansa na powodzenie jest mniejsza, im większy poziom konia .

Gdy nasz koń osiągnie poziom 30Koniu.gif

Przemieni się w uzbrojonego, unikalnego wierzchowca .

tygr.png

f295.png

Na serwerze z moobów możemy wydropić dwa rodzaje szkatułek .

Tajemnicza szkatułka 50128.png

Wydropić z niej możemy :

Instrukcja zielarstwa

Księgi polimorfii

Fryzury

Kostiumy

Przedmioty z ItemShopu

i inne .

Skrzynia Króli Taj._Rubinowa_Skrzynia.jpg

Przedmiot ten dropi tylko z bossów

Wylatują z niego przedmioty z itemshopu .

Skrzynia Szczęścia Szkatu%C5%82ka_Blasku_Ksi%C4%99%C5%BCyca

Skrzynia dropiąca z każdego potwora

możemy z niej wydobyć ulepszacze

Przykład otwarcia kilku szkatułek :

y4bt.png

auuw.png

System zielarstwa polega na zbieraniu kwiatów, które następnie przerabiamy na mikstury .

GG_npc_SeonHae.png System zielarstwa opiera się na tym npc, to on uczy nas i daje wskazówki .

Podnoszenie kwiatów zależy od wytrenowania naszej umiejętności .

Poprzez oddawanie do Starszej Pani instrukcji zielarstwa noxia-1370692295.jpg

zwiększamy swój poziom o 1 . Maxymalny poziom to 30 .

Zbieranie kwiatów wygląda tak

wjji.png

Przebieg przekształcania wygląda tak

noxia-1370690180.jpgnoxia-1370690208.jpgnoxia-1370690238.jpg

Mikstury dają nam bony typu :

-500 hp na 5 minut

-5 % na przeszywke na 5 minut

Lecz po ulepszeniu mikstury u Zielarza

bony zmieniają się na takie :

-2000 hp na 5 minut

-15 % na przeszywke na 5 minut .

a3z3.png

Mikstury przed i po ulepszeniu .

c1yq.png

PvP zostało zmodyfikowane o jedną rzecz

Po zabiciu gracza, przeciwnikowi wyświetla się, ile Hp nam zostało

pvp2_zps8830dcc2.png

bgl0.png

Nowymi dodatkami są :

-Modyfikacja chatu

Po napisaniu na wołaj obok naszego nicku wyświetla się Szept po kliknięciu w niego

wyskakuje nam okno rozmowy z danym graczem

-Wspólny chat królestw

Dzięki temu będac w Jinno widzimy co piszą na wołaj gracze Shinshoo

-Zegarek w grze pod mini mapą

-Mozliwosc blokowania osoby piszącej do nas

a8ln.jpg

-Toogle Skilli

8kgpzd.jpg

Od teraz skille takie jak :

-Aura

-Bezszelstny

-Silne Ciało

-Strach

-Czarowana Zbroja

działają tak samo jak np Czarowane Ostrze .

4ds9.png

ae74.png

jt6f.png

f53i.png

Lochy Pająków

Nasz serwer posiada trzy poziomy lochu pająków .

V1

V2

V3

Jest to miejsce przeznaczone do Expienia od 60 - 80 poziomu .

Spotów jest na tyle, że nie bedzie problemu z expieniem .

 

Bossem V3 jest Baronówa pająków, na końcu można także wejść do dungeona (Komnaty) którego opiszę niżej w prezentacji.

m5eg.png

31sh.png

Wymarła osada 105 +

Mapa od poziomu 105 wstęp nie wymaga przepustki . Mooby na tej mapie zadają 300-500 obrażeń .

Możemy tutaj spotkać Metiny, oraz Bossy . Jest bardzo duża i posiada wielkie spoty

co sprawia komfort podczas expienia .

m5eg.png

4u4p.png

Opuszczone Miasto 120 +

Nie potrzebna przepustka, teleportujemy się przez pierścień .

Mapa jest ogromna, spoty także są wielkie .

Możemy tu spotać bossy i metiny .

m5eg.png

Na naszym serwerze rozgrywke urozmaicą także zmiany na innych mapach .

Na dotychczas nie używanym Wężowym Polu będzie można spotkać Bossy oraz metiny

Zmiana dotyczyć będzie także góry Sohan, Piekła, Pustyni .

v52m.png

k5eb.png

Komnata Pająka Wstęp 70 +

Wymagane :

-10 KK Yang

-Grupa minimum 2 osobowa

Przebieg Dungeonu :

1. Zabij 300 Czarnych Pająków. (Kokony dodają bonus: 10% Przeciwko potworom)

2. Zabij Elit. Królową Pająków.

3 Jeden z graczy utracił -150 punktów obrony, musicie w walce z pająkami wytrzymać minimum 2minuty, gdy umrzecie dungeon kończy się niepowodzeniem.

4. Zniszczcie Przywódcę Pająków.

m5eg.png

ll19.png

Wymiar Władców

od Poziomu 100 .

W tym dungeonie musimy jak z najszybszym czasem zabijać pojawiające się potwory. Wejście jest darmowe .

Po zabiciu 7 powtorów, Twój czas zostanie zapisany na stronie głównej .

m5eg.png

wx49.png

Piekielne Katakumby

od Poziomu 100

Przebieg Dungeonu

1. Wydropić Klucz Kryształu Duszy, który lider grupy musi upuścić na Statuę .

2. Dotrzeć do żółwiej skały i zostawić u niej Zasuszoną głowę Zasuszona_G%C5%82owa.jpg.

3. Zniszczyć Metin Odwetu.

4. Odnaleźć Teleportera

5.Należy zdobyć Upiorny Totem z Tartarów, a następnie przenieść go na Bazaltowy Obelisk na środku mapy.

6. Zabić brata Charona.

7. Zniszczyć Azraela.

m5eg.png

b0st.png

Świątynia Smoka

od Poziomu 75.

Dungeon dla twardzieli .

Wstęp wymaga 3x Kr%C4%99ty_Klucz.jpg

Mamy 30minut na zabicie Smoka .

m5eg.png

Oprocz tego posiadamy 2 dodatkowe, unikalne Dungeony . Filmik z nich wstawię jutro do prezentacji .

dga0.png

eods.png

Na naszym serwerze znajdują się podstawowe zwierzaki .

Ich bony możemy zmieniać poprzez 710841_zps9754bdbb.png .

Maxymalny level peta to 10 .

Pet, tak jak koń męczy się, wtedy trzeba go nakarmić .

v0wn.png

Nasz serwer posiada tylko podstawowe wierzchowce, wyjątkiem jest ten który dostajemy przy 30 poziomie konia

qyt7.png

qbvr.png

Podstawowe wierzchowce dają nam po jednym lecz mocnym bonie :

-20 % na potwory

-30% Regeneracji pż

-120 Obrony

Natomiast Tygrysy bengalskie mają jednakowe bony :

-15 % Krytyka

-75 Obrony

xoz3.png

Nasz system kostiumów został rozszerzony o 6 nowych

widocznych na tym zdjeciu

lbf8.png

Kostiumy nie dają bonusów a każdy z nich jest do zdobycia w grze .

b5dk.png

Każda fryzura daje określony atrybut .

-Silny przeciwko ludziom

-Silny przeciwko Woj/Ninja/Sura/Szaman

Nowy ciekawy wygląd fryzur zachęca .

87wn.png

m5eg.png

k1c6.png

ny2i.png

r6gt.png

m5eg.png

1i2h.png

m5eg.png

unrs.png

m5eg.png

6327.png

Tutaj chciałbym dodać że biżuterii jest tylko 1 set ponieważ ma ona dwa poziomy .

Gdy ulepszymy do +9, mozemy ulepszyć na drugi poziom +10,

po pomyslnym ulepszeniu wygląda to tak

Tarcza +9 -> Tarcza +0 (1)

0tut.png

Prezentacja będzie rozwijana .

Chciałbym dodac zanim ktoś napisze "pliki grayst"

że faktycznie serwer był budowany na podstawie ich, lecz w silniku gry (plikach)

ponad połowe zmienlismy na własne, channele, game, itp.

Polecam zajrzeć do prezentacji jutro, bo dodam parę rzeczy .

Sygnatura :

bkmi.png

36530909427411755070.png

https://www.youtube.com/watch?v=VQfbavf5Ucs

https://www.youtube.com/watch?v=MPoDaaDqh_k

weryfikacja

xu12.jpgvft6.jpg

 

DLA MODA

gpmt2nazwa-LandoraMt2.png

gpmt2-Procesor.png
3x 4ghz Intel Xeon
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
16gb
gpmt2-Lacze.png
1gbs

gpmt2-Strona%20Glowna.png



 

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

pliki almanti troszke zmodifikowane zycze powodzenia

 

No wlasnie, prosiłem o czytanie prezki, wyjasniloby się wszystko .

Hmm zobaczyłem pierwszy prezentacje i czy to jest medium/hard hard? medium ? :D Co to jest ? :D

Serwer jest Mediumem . 150 poziom max .

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

Osobiście nie polecam drugi ,,Tamriel" też miał być odbugowany w 100 % a nawet w 20 % nie był .

Mysle ze to mozesz ocenic tylko i wylacznie po starcie ...

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

będzie gdzie pograć z tego co wiem administratora Greath już niema to dobrze bo tak naprawdę nie robił dużo !

Opublikowano

Nie polecam ze wzgledu na poprzedni server 'administracji' który był pobugowany, gracze mieli problemy a administracja wchodzila raz na ruski rok na ts i mowila "nie moge ci pomoc" po czym offneli server bez żadnej informacji.

Opublikowano

Nie polecam ze wzgledu na poprzedni server 'administracji' który był pobugowany, gracze mieli problemy a administracja wchodzila raz na ruski rok na ts i mowila "nie moge ci pomoc" po czym offneli server bez żadnej informacji.

tak ? a może coś jaśniej ;) bo z tego co wiem to serwer zamkliśmy z powodu małej ilosci online a nie bugow ... ;)

zresztą gm był online non stop więc nie wiem o czym mówisz .

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

[GM]Ciso pomagał graczą w expie na poprzedniej edycji,te nowe miasta są brzydkie i nie mają sensu znowu będzie nie wypał coś czuje i ciekawe czy odzyskam SM które kupiłem na poprzedniej edycji a dokładnie kupiłem ale nie dostałem..;]

Opublikowano

[GM]Ciso pomagał graczą w expie na poprzedniej edycji,te nowe miasta są brzydkie i nie mają sensu znowu będzie nie wypał coś czuje i ciekawe czy odzyskam SM które kupiłem na poprzedniej edycji a dokładnie kupiłem ale nie dostałem..;]

Odzyskasz, wystarczy napisać na facebooku id oraz ilosc doladowanych SM . Dlatego jedno miasto będzie stare :) . Prosze podac przykład gdzie Ciso pomagał graczom .

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

Było Top 3 graczy. 1.Ciso 150lvl 2.Gracz[Nie pamietam nicku] 75lvl 3.Leat[chyba].Cała trójka siedziała razem na kanale Ciso.A gdy zwróciłem uwagę na tą sytuacje to Ciso wyszedł z kanału i zaczął się tłumaczyć na priv że on tylko pomagał w sprawie is i że oni tak szybko w v2 expią.Winni się nie tłumaczą i to nie możliwe że tak szybko mógł nabić 75lvl

 

Mogę ci wysłać kod zwrotny od tamtego sms na priv? Bo ja tych sms wgl nie dostałem bo usługa była jeszcze wtedy zablokowana

Opublikowano

Było Top 3 graczy. 1.Ciso 150lvl 2.Gracz[Nie pamietam nicku] 75lvl 3.Leat[chyba].Cała trójka siedziała razem na kanale Ciso.A gdy zwróciłem uwagę na tą sytuacje to Ciso wyszedł z kanału i zaczął się tłumaczyć na priv że on tylko pomagał w sprawie is i że oni tak szybko w v2 expią.Winni się nie tłumaczą i to nie możliwe że tak szybko mógł nabić 75lvl

 

Mogę ci wysłać kod zwrotny od tamtego sms na priv? Bo ja tych sms wgl nie dostałem bo usługa była jeszcze wtedy zablokowana

 

 

tak . Co do ciso faktycznie pewni gracze mieli problem z IS wiec mógł im pomagać . Obiecuje ze obgadam z nim tą sprawę ;)

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

Serwer wygląda w miarę okej, życzę powodzenia przy starcie i ilości graczy na serwerze.

Można wiedzieć, jak się zwał wasz poprzedni serwer? :)

 

Kiedy macie zamiar wystartować?

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Serwer znowu będzie miał słaby start bo jutro o tej samej porze startuje jeszcze inny serwer z tego co widzę cieszy się większa popularnością...

Opublikowano

Przepraszam za brak informacji . Z powodu tej wichury na zewnątrz nie miałem prądu od 11:00 do 04:00 . Dlatego muszę przełożyć start . Dodatkowo przez warunki pogodwe nasz hoster strony www nie ma prądu w serwerowni przez co nie działa nasza strona . Serwer wystartuje odrazu jak nasz hoster wznowi jego maszyny . Jesli ktos by nie wierzył w to, zapraszam na strone

 hostowo.eu

Zapraszam wszystkich serdecznie prezentacje dodaje do Publikacji .

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...