Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt PolishLions - Nowa gildia na serwerze TBC


KrukPolishLions

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Projekt PolishLions

 

- Czym jest owy projekt? -

 

"Projekt PolishLions", jest projektem powstałym z inicjatywy trzech pasjonatów gry World of Warcraft - Grzesiek "Kruk", Maciej "Fireman" oraz Ernest "Sitch". Kierowani wspomnieniami sprzed 6 lat, pragniemy powrócić do czasów pierwszego dodatku do tego jakże magicznego MMO, czyli "The Burning Crusade" - którego uważamy za najlepszy ze wszystkich dotąd powstałych. Jednak, nie chodzi nam tylko i wyłącznie o samą grę, ale przede wszystkim o coś, dzięki czemu tak dobrze zapamiętaliśmy tą właśnie część, a mianowicie o gildie. Każdy z nas miał szczęście bycia w różnych, lecz tak samo wspaniałych gildiach (PolishElite, Symetria, Rejected) które były genialnym połączeniem sociala, PvE oraz PvP. Naszym celem jest stworzenie właśnie takiej gildii, by wspólnie wyciągnąć z dodatku The Burning Crusade tyle ile jest możliwe.

 

- Kogo szukamy? -

 

Szukamy każdego gracza, chętnego by tak jak my, powrócić do magicznych czasów pierwszego dodatku i zanurzyć się wraz z innymi w wspólną przygodę jaką jest ta gra. Nie musisz być "pro uber koksem" potrafiącym wyciągnąć niewiadomo ile dpsa - wymagamy jedynie kultury osobistej oraz ewentualnej chęci nauki grania swoją klasą - hej! każdy musi przecież zacząć, a na to nigdy nie jest za późno!. Nie wymagamy od Ciebie, byś dla wspólnych gildiowych raidów czy eventów rezygnował z życia prywatnego, rozumiemy, że są rzeczy ważniejsze, takie jak: wyjście z dziewczyną, chłopakiem czy też urodziny cioci (no chyba, że sama myśl o ciotce sprawia, że pragniesz zamknąć się w szafie i udawać, że Cię nie ma). Jedyne o co prosimy, to o nie zgłaszanie się osób, które będą miały na nas "wywalone" i będą bardziej wolały obejrzeć jakiś "Warsaw Shore" niż zagłębić się z nami w magiczny świat Azeroth na godzinkę lub dwie.

 

- Co możemy Ci zaoferować? -

 

Przede wszystkim postaramy się, by poświęcony nam czas, był czasem miło spędzonym. Nie zamierzamy bawić się w polski rząd oraz obiecywać wam nie wiadomo co. Pragniemy stworzyć gildie, którą będą tworzyli wszyscy jej członkowie. Ze swojej strony możemy jedynie zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by jako założyciele, tak prowadzić gildie, by ważniejszą rzeczą od samego grania w WoWa, było granie i spędzanie czasu z tymi konkretnymi ludźmi. Już teraz posiadamy gildyjny kanał RC (RaidCall), który chcemy by w przyszłości był swoistym „miejscem” w którym zawsze będzie z kimś z kim będzie można pogadać o czymkolwiek.

 

- Wszystko pięknie ładnie, ale teraz co z serwerem? -

 

Mamy parę serwerów TBC na oku. Jedyne co na ten moment jest pewne, to informacja, że będzie to na pewno blizzlike. Gdy tylko podejmiemy jakąś decyzje, skontaktujemy się z każdym chętnym.

 

- Frakcja -

 

Najprawdopodobniej będzie to Alliance, chociaż w naszym przypadku, nie ma to aż takiego wielkiego znaczenia, więc istnieje mała szansa, że coś się zmieni.

 

- Formalnościom stanie się zadość – czyli to co wyżej w pigułce -

 

- Nazwa - PolishLions

- Frakcja - Prawdopodobnie Alliance

- Serwer - Nieustalony

- Cel - Social>PvE>PvP

- Zapotrzebowania - aż się ciśnie na usta marketingowe "Potrzebujemy właśnie Ciebie", lecz wierzcie lub nie, ale my naprawdę potrzebujemy właśnie was

- Strona - aktualnie w budowie -

 

- Kontakt i podziękowania -

 

Uff, jakoś dobrnąłeś do końca. Chcieliśmy Ci serdecznie podziękować za poświęcenie naszemu projektowi tych parę minut. Mam nadzieję, że zainteresowaliśmy Cię i zachęciliśmy do wspólnego przeżycia tej przygody, jaką może być granie w to wspaniałe MMO, w jeszcze wspanialszej grupie ludzi. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami:

 

E-mail: [email protected]

Gadu-Gadu: 49072272

Skype: kruk.polishlions

 

lub w odpowiedzi podaj kontakt do siebie.

 

Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy

Grzesiek "Kruk", Maciek "Fireman", Ernest "Sitch"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...