Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Login jest już Zajęty?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem , postawiłem Serwer na plikach Terenzo wszystko git tylko że gdy wchodze w rejestracje zrobioną na xampie po zarejestrowaniu psize Ten login jest zajęty a nie ma go w Mysql , próbowałem na innych gotowych stronach rejestracyjnych i jest to samo wiec to pewnie winna serwera ?

Opublikowano

Sprawdz to:

 

W navi wchodzisz w player dajesz zapytanie i wpisujesz :

 TRUNCATE player;
TRUNCATE player_index;
TRUNCATE quest;
TRUNCATE item;
TRUNCATE safebox;
TRUNCATE guild;
TRUNCATE guild_comment;
TRUNCATE guild_grade;
TRUNCATE guild_member;
TRUNCATE affect;
TRUNCATE marriage;
UPDATE land SET guild_id=0;

I klikasz wykonaj.

Nastepnie wchodzisz do account dajesz zapytanie i wpisujesz:

TRUNCATE account;

Wydaje mi sie ze to pomoze.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

Jak to naprawić Taurinek to nic nie pomogło ;/ Nic nie grzebałem w plikach poprostu ściągnołem te pliki Terenzo i odpaliłem ... Może trzeba wgrać Account do mysql nowe ? jeżeli tak proszę o link , Terenzo w plikach napisał tak po zalogowaniu wpisz :rm /var/db/mysql/account/string.ibd

rm /var/db/mysql/player/string.ibd po wpisaniutego lub tego wyskakuje mi File no such directory czy cos w tym stylu

Opublikowano

Jak to naprawić Taurinek to nic nie pomogło ;/ Nic nie grzebałem w plikach poprostu ściągnołem te pliki Terenzo i odpaliłem ... Może trzeba wgrać Account do mysql nowe ? jeżeli tak proszę o link

Poszukaj nowych tabelek lub wgraj nowe mysql.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...