Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Craft-Land v2 || Rekrutacja ON !


HelperMPC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png Craft-land1385304877-U691595.png






1385304711-U691595.pngTyp serwera: : FreeBuild


1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany


1385304711-U691595.pngSloty: 80-100


1385304711-U691595.pngIp: Przed startem


1385304711-U691595.pngPotwory: Wlaczone


1385304711-U691595.pngZwierzęta: Wlaczone


1385304711-U691595.pngPvP: Wlaczone


1385304711-U691595.pngPremium: Tak / Nie


1385304711-U691595.pngNether: Wlaczone


1385304711-U691595.pngBialaLista: Do Startu

1385305608-U691595.png

☆ [GA] GameAdmin [H@]Cersu ☆ ☆[WM]WebMaster kekov☆

1385305665-U691595.png

Dostosowane do typu serwera


1385305694-U691595.png

Start w piątek ok. 18 / 20 Rekrutacja na Budowniczego i moderatora ONLINE | Kontakt do H@ | GG ;43872483 |


Podania piszemy poniżej
Nie podałem wzoru ponieważ to ja wzoruje się na waszych pomysłach dotyczących PODAŃ

13165298907549500422.png

Opublikowano

Podanie na: admin
Nick: babyxfire
Wiek: 14
TS3 i mikro: ts3 tak ale mikro nie
znajomosc j.p: 9/10
Dlaczego ja: jestem ogarniety i lubie pomagac innym
Znajomosc komend admina: 7/10 (dawno nim nei bylem duzo nie pamietam daltego tylko 7)
Czas: 3-4 h
Cos o sobie: jestem mily, wysportowany, mieszkam w chodziezy lubie grac na kompie i interesuje sie informatyka chociaz jestem z niej slaby ...
Od kiedy gram w mc: 1.2.6 alpha

Opublikowano

 

Podanie na: admin

Nick: babyxfire

Wiek: 14

TS3 i mikro: ts3 tak ale mikro nie

znajomosc j.p: 9/10

Dlaczego ja: jestem ogarniety i lubie pomagac innym

Znajomosc komend admina: 7/10 (dawno nim nei bylem duzo nie pamietam daltego tylko 7)

Czas: 3-4 h

Cos o sobie: jestem mily, wysportowany, mieszkam w chodziezy lubie grac na kompie i interesuje sie informatyka chociaz jestem z niej slaby ...

Od kiedy gram w mc: 1.2.6 alpha

 

Myśle, że po okresie próbnym powinieneś zostać Głównym

13165298907549500422.png

Opublikowano

Podanie moderator / budowniczy :)

Wiek : 14
Nick : osA

Kultura jest ,
Ortografia jest ,
W razie czego gg, skype lub ts3 też jest + mikro :)

Lubię sobie budować na różnych serwerach (i myślę że mi to całkiem nieźle wychodzi ;] ) , nie cierpię singla . Na serwerach denerwuję mnie zachowanie innych graczy dlatego chciałbym zostać moderatorem. :) Łatwo się ze mną dogadać

Opublikowano

freebuildy są nudne, prezka z generatora, nie ma screenów, jak na razie nic nie zachęca ;\

Jeśli chcesz abym ocenił Twój serwer napisz do mnie na PW!


Mogę pomóc w tworzeniu ŁADNEJ prezentacji Twojego serwera. PW :)


Jeśli masz jakiś problem napisz do mnie, postaram się Ci pomóc.


Wesołych Świąt ! ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...