Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dowiedzieć się czy dostałem bana? :x


Fx Padrino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możliwe że dostałeś bana : bota masz na myśli trainera?

 

nie dostaje sie bana ale blokują dostęp do FUT,wystarczy dobrze zagadać na live chacie.

15161440ZBaq47Po.gif

Opublikowano

możliwe że dostałeś bana : bota masz na myśli trainera?

 

nie dostaje sie bana ale blokują dostęp do FUT,wystarczy dobrze zagadać na live chacie.

Aha, czyli zablokowali mi dostęp do fut ;-;

To nic, można zamknąć temat.

Opublikowano

raczej jak do nich zapiszesz to odbanują ci FUT'a, chyba nic ci nie udowodnią

Napisała mi że problemy są z serwerami i mam spróbować później.

Ale skoro tak, to czemu web app mi nie działa?

Opublikowano

jak nie działają serwery to i web app nie działa.może to tak naprawdę nie ban i tylko problemy z serwerami EA. wczoraj chyba 3 godziny nie działały i nigdzie nie było o tym mowy.

15161440ZBaq47Po.gif

Opublikowano

A ja może tak zapytam. Gdzie kupiłeś bota ? Korzystałeś z niego ? Bo chyba też bede musiał zakupić ponieważ ceny coins są identyczne jak te na konsole ... Podziel sie wrażeniami z użytkowania bot-a bo mnie to interesuje czy to wgl działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...