Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] <|> Hardcore, czy jail? <|> - Wyraź swoją opinie w temacie! ;>


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Od kilku dni, planuję założyć serwer, lecz mam pewien dylemat, a mianowicie:

dwa serwery, które podchodzą mi pod myśl:

1) Serwer Hardcore, po zginięciu można wejść na serwer, zostajecie przeteleportowani do specjalnego pomieszczenia, z którego nie da się wyjść, nie można pisać na czacie.

Koszt unbana 1,23zł.Aby teleportować się na spawn, musimy mieć: (Coś się wymyśli xD)

2) Serwer Jail/prison. Na start dostajemy sekcję1, możemy kupić sobie jointy, narkotyki (Efekt zły: nusea, slowness | Efekt dobry: haste,speed). Automatycznie odnawiane kopalnie.Możliwość kupna sekcji2,3,4 itp, komendą np: /sekcja4.

 

Proszę o sensowne odpowiedzi typu: dlaczego akurat ten serwer.

 

GLOSOWAĆ MOŻESZ TUTAJ: http://strawpoll.me/802201

Opublikowano

Serwer nr. 2 - serwerow hardcore jest duzo i powstaja kolejne...

Pomysl nr. 2 bardziej mi sie podoba i chetnie zagram na takim serwerze jeszcze jak beda autorskie pluginy to bedzie spoczko ;d

pNEP7Zl.png

Opublikowano

Zrób jail. Jest mało tego typu serwerów i zagrałbym na czymś nowym ;)

Opublikowano

Ale jak już zamierzasz robić jakikolwiek serwer to zastanów się 2x zanim go zrobisz, aby nie padł po 1 lub 2 miesiącach :/

Opublikowano

1) Serwer Hardcore, po zginięciu można wejść na serwer, zostajecie przeteleportowani do specjalnego pomieszczenia, z którego nie da się wyjść, nie można pisać na czacie.

Koszt unbana 1,23zł.Aby teleportować się na spawn, musimy mieć: (Coś się wymyśli xD)

Tak jak na procrafters Ooo.., przypadek nie sądzę xD

 

Tak na serio: Radziłbym ci zrobić dobry serwer jail, w polsce jest ich naprawde mało ;)

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Opublikowano

@up2 ProCrafters -,- Serwer wystartował i już przerwa techniczna. GZ!

@topic Oczywiście że HardCore :) Serwerów Jail jest teraz coraz więcej, a dobrych HardCore 0

Opublikowano

@up2 ProCrafters -,- Serwer wystartował i już przerwa techniczna. GZ!

@topic Oczywiście że HardCore :) Serwerów Jail jest teraz coraz więcej, a dobrych HardCore 0

Kizys, przerwa trwa ponieważ czekamy na nowy plugin na gildie ^^... ;c

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...