Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nagrody za osiągnięcia


Pro Evilek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam , moglby ktos podac mi link do jakiegos poradnika w ,ktorym znajde nagrody za poszczegolne poziomy w achivementach

i dokladna liste samochodow w rotacji + ktore z nich sa najlepsze w poszczegolnych klasach?

Jak by ktos podal jeszcze jakie samochody z rotacji najlepsze sa na dragi i ucieczki oraz co jaki czas zmienia sie rotacja to bylbym bardzo wdzieczny.

Przperaszam za bledy i ten chaos ale pisze z telefonu :)

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

1. Niestety nie ma takiej listy.

2. Takie samochody zostały dodane:

Audi A1 clubsport quattro
Audi Quattro 20V
Audi R8 4.2 FSI quattro
Audi S5
Audi TT RS Coupé
BMW 135i Coupé
BMW M3 GTR E46
BMW M3 GTS
Chevrolet Camaro ZL1
Chevrolet Chevelle SS
Chevrolet Corvette Sting Ray
Chevrolet Corvette ZR1
Chevrolet El Camino SS
Dodge Charger R/T
Dodge Charger SRT8 Super Bee
Lamborghini Gallardo LP 560-4
Lamborghini Miura P400SV
Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster
Lexus IS F
Lexus IS300
Lexus IS350
Mitsubishi Lancer Evolution IX MR-Edition
Mitsubishi Lancer Evolution X
Nissan Silvia (S15)
Pontiac GTO '65
Porsche 911 GT3 RS (997)
Porsche 959
Porsche Boxster Spyder
Porsche Cayman S

 

 

3. Do ucieczek Chevrolet El Camino SS i Chevrolet Camaro ZL1.

Do dragów Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster.

4. Rotacja jest co 2 tygodnie.

Opublikowano

a jeszcze takie pytanie bo nie rozumiem duzo ludzi pisze ,ze .'najlepszym' samochodem jest nissan silvia?

W takim razie w jakiej klasie?

I czy te osiagi podane w grze np vmax itd maja jakis sens? Czy sa one odzwierciedlone w grze czy podane tak 'dla picu'

i jeszcze pytanoe czy da sie ustawic tak ,zeby w sklepie byly pokazane tylko samochody za igc?

a i jeszcze takie pytanko czy im wieksza klasa samochodu tym wieksza szansa na wygranie lepszej czesci czy to jest bez znaczenia?

Bo jednak wole scigac sie w sirocco niz moim lexusie lfa

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

a jeszcze takie pytanie bo nie rozumiem duzo ludzi pisze ,ze .'najlepszym' samochodem jest nissan silvia?

W takim razie w jakiej klasie?

I czy te osiagi podane w grze np vmax itd maja jakis sens? Czy sa one odzwierciedlone w grze czy podane tak 'dla picu'

i jeszcze pytanoe czy da sie ustawic tak ,zeby w sklepie byly pokazane tylko samochody za igc?

a i jeszcze takie pytanko czy im wieksza klasa samochodu tym wieksza szansa na wygranie lepszej czesci czy to jest bez znaczenia?

Bo jednak wole scigac sie w sirocco niz moim lexusie lfa

Silvia jest bardzo dobra w klasie D.

Statystyki tylko połowicznie są odzwierciedleniem faktycznej prędkości wozu, w niektórych są bliższe rzeczywistym, w niektórych mniej.

Nie da się ustawić w sklepie by były widoczne tylko wozy za IGC.

Co do klasy samochodu to nie ma to znaczenia.

Opublikowano

Statystyki odzwierciedlają moc aut , jednak każde auto ma indywidualną przyczepność i kąt skrętu.

Jeżeli w statystykach V-max jest określiny daną wartością to inne auto o mniejszej wartości w tym słupku nie może mieć większego V-max.

Tak samo z przyspieszeniem, auto z największą ilością punktów przyspieszenia, jeżeli ruszymy nim bez idealnego startu na prostym odcinku

drogi to będzie one szybsze niż auto z mniejszą ilością punktów. Istotą tutaj jest tylko to, że niektóre auta mają mocniejsze lub słabsze nitro, lub

inny współczynnik indywidalnej przyczepności co oznacza, że np na starcie ruszy wolniej bo mimo swojego potężnego nitra będzie mieliło i nie

przełoży tego na realny napęd. Co do prowadzenia to również statystyki są dobrze podpisane, auta, które mają mniej punktow sterowania prowadzą

się gorzej niż te, które mają więcej. Różnicą tu jest właśnie indywidualna przyczepność, co oznacza, że jedno auto, mając troche więcej punktów skrętu

nie będzie mogło tak dobrze skręcić jak inne które ma troche mniej. Ale jest to raczej poprawnie podane, wiadomo, ze różnica 50 pkt to bardzo niewielka

różnica stąd różne auta z różnicą nawet 100 punktów mogą wydawac się nieprawidłowo spunktowane.

 

Oczywiście samymi statystykami wyścigu nie wygrasz, trzeba mieć pojęcie czy lepiej wybrac auto, które ma mniejsze przyspieszenie i świetnie pokona każdy zakręt,

czy może auto o mocniejszym przyspieszeniu i słabszym skręcie, który mimo wszystko przy duzych staraniach okaze się wystarczający :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...