Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HardCrafters][150 slotów][Survival][Autorskie Pluginy][Start 7.12.2013]


liarek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


OTWARTE !


Ip : s3.yfun.pl:20250


c4nn.png


Cześć ! O to prezentacja serwera, jakiego jeszcze nie było !


Zanim przejdę do najważniejszych informacji, chcę dodać że nie jest to serwer Hardcore !


Serwer jest tworzony przez osoby o wysokim doświadczeniu, dlatego autorskich


wtyczek, i po smaku nowości na pewno Wam nie zabraknie !


Serwer to typowy Survival, za śmierć bana nie otrzymujemy.


Na serwerze są wprowadzone gildie, możecie je tworzyć, jeśli uzbieracie


odpowiednie przedmioty na ich założenie!


Reszta informacji oraz kilka zdjęć znajdują się niżej :)


hru3.png


Typ serwera to: Survival+Gildie


Ilość slotów na serwerze: 150


(Nie ma problemu, by było ich więcej, maszyna posiada duża ilość pamięci RAM)


Nether: Tak, zwykłe portale,


(zostało wprowadzone zabezpieczenie, przed klonowaniem przedmiotów!)


Czy na serwerze są potwory?:


Oczywiście.


Czy na serwerze jest możliwość wydobywania surowców z kamienia?:


Jak najbardziej.


Jak można zdobywać doświadczenie na serwerze?:


Na serwerze można zdobywać doświadczenie poprzez spawnery, lecz także poprzez kopanie kamienia!


kia0.png


Gildie:


8erz.png


Ranking:


r27i.png



10xy.png


Poziomy Kopania oraz Drop z kamienia:


7lfo.png




73ss.png



1fas.png



5o5m.png



Wygląd Czatu:


vxrr.png



Guzik losowej teleportacji:


g89w.png



Informacje o TNT:



tmro.png


Logowanie:



3323.png



Przedmioty na gildie:


40qo.png


dv82.png



etd0.png <-------Nether został zmieniony!


Zdjecia z spawnu:



d4nm.png


hmcl.png


3sws.png


fb5u.png<------------Jest cały czas budowany :)


r068.png


jbds.png



Start 07.12.2013r ! (Sobota)


giphy.gif

Opublikowano

Hm.. Autorski plugin na logowanie?

Tak, ogólnie jest już gotowy ;) Było kilka problemów ale się ich pozbyliśmy :P

Druga sprawa, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to do startu będzie dodana opcja, z automatycznym brakiem logowanie, jeśli ktoś posiada konto premium :)

giphy.gif

Opublikowano

Nie zawitam, w bardzo prosty sposób można przerobić AuthMe na taki co jest na ss ;)

 

Dobra to po pierwsze, wkurwia mnie ból dupy, że ktoś potrafi coś zrobić :P

Chcesz dowodu ze autorski login ? Zapraszam skype do uja, bo juz mnie wkurwia takie zachowanie ludzi.

giphy.gif

Opublikowano

Na pewno nie ty coś potrafisz ;)

 

Zapraszam na skype, pokaż mi ten pluginek ;)

 

executorxpl

Haha, piątek 18-20, na razie mam naukę, cóż technikum wymaga ;x

Cóż, jak ja nic nie potrafię, to Ty już poniżej zera jesteś ;/

giphy.gif

Opublikowano

Witam udostepniliscie by plugin na logowanie ?

Jeśli serwer, zostanie porzucony , a na to się nie zbiera ;)

giphy.gif

Opublikowano

Oj zbiera... padnie na 1 ddosie od Aramka czy innej osoby ;)

Nie żeby ten, ale z Aramkiem to ja akurat dobrze żyje :)

giphy.gif

Opublikowano

Jak byś przeczytał uważnie to byś wiedział, że napisałem CZY INNEJ OSOBY. Równie dobrze może to być Jok3r, fush, komar, Zenez itp.

Opublikowano

Jak byś przeczytał uważnie to byś wiedział, że napisałem CZY INNEJ OSOBY. Równie dobrze może to być Jok3r, fush, komar, Zenez itp.

Jok3r ? Nie raz pomagałem w jego serwerach, fush tym podobnie kojarzy mnie, reklamowałem jego serwery z intelem, komar zenez ? Co wy kurwa się w jakieś osoby które robią ddosy i dostają podzieliliście ? Boty komarka nie wejdą, zeneza nawet z sceny ddosów nie znam najwyraźniej nic dużego nie zrobił :) Druga sprawa , czy ty myślisz że tylko oni to potrafią :) (Skrypt mam w razie potrzeby nie pożałuje kilka procenty mocy :P ) o żadnego przema9601 czy szatana , badrocka, przykro mi kontakty ;) Nie raz sam uczestniczyłem w takich akcjach, jak chociażby to że to ja na pierwszej edycji mchc po godzinie od startu miałem dostęp do kont wszystkich administratorów na serwerze, do konca edycji byłem w posiadaniu creativa na kilku postaciach :) Po tym wytłumaczyłem mchc gdzie mają błędy i Voila do dziś jest nie naruszone ;0

giphy.gif

Opublikowano

Serwer to dno

- ciągle się wyłącza

-mało graczy

- Tracicie graczy teraz przez te lagi

- Nie odpowiadacie wgl.

 

Kupcie reklame u byzyczu

-Na slotex maszyna zawsze laguje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...