Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nowy team LG Gamers Poziom Gold- platSiema wszystkim, ja jestem CloseEnough z teamu LG Team mój ranking to gold 3 ! Robimy mala rekrutacje


Fangeon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema wszystkim, ja jestem CloseEnough z teamu LG Gamers ! Robimy mala rekrutacje do druzyny poniewaz chcemy zaczac grać głównie rankedy Piątki, Ogolnie poszukujemy Junglera,Supporta oraz Topera. Mój ranking to gold 3 gram na adc.




Dlaczego To Robimy ? -- Poniewaz wiemy ze z dobrymi graczami i mila atmosfera w druzynie mozemy zajsc razem daleko :)


Komunikacja -- Oczywiscie ze bedzie komunikacja bo przeciez to jest najwazniejsze. Będziemy używać Skype Bądz Team Speak.


Jak często będziemy grać ? -- Zależy to głownie od was ponieważ my sprobójemy poświecić na to troche czasu :D .




Zapraszamy do Teamu myślę że wam się w nim spodoba poniewaz zadbamy zeby grało się nam miło + żebyśmy stanowili jako taki poziom ;).


Jesteś zainteresowany ? Chcesz Spróbować Swoich śił ? Napisz w grze Do `LG CloseEnough` Serdecznie Zapraszamy ;)


Chciałbym jeszczę dodać że gramy na EUNE ^^

What's up Ou?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...