Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Themc.pl -> | KWADRATOWA MASAKRA | -> KWADRATOWE TheMc | Podania na serwer Ala "Kwadratowa Masakra" -> bez Modów -> Wyspy -> Autorska Mapa -> [PL]


Zamorak669

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-746124-0-79986600-1385854349_thumb.gif


post-746124-0-06739000-1385854360.gif


post-746124-0-84600200-1385854379.gif








post-746124-0-94029300-1385855337.gif


Witam z tej strony Zamorak669.


Z dniem dzisiejszym zapraszam was do naszego Kwadratowego świata Minecraft.


Dokładniej na nasz serwer,który nosi nazwę "Kwadratowe TheMc"


Na serwer może się dostać Prawie każdy!


Wystarczy odpowiedzieć na poniższą ankietę.


Na serwer dostaną się między innymi te osoby,które posiadające kulturę osobistą


i spełniają nasze Wymagania


Posiadanie TeamSpeak3


Posiadanie Sprawnego Mikrofonu


Minimalny wiek 16 lat.


Nie załamuj się jeśli nie spełniasz jednego z tych


wymagań! Po prostu napisz Podanie a my z pewnością je rozpatrzymy jak każde inne!


Pamiętaj to nie serwer głównie do Trolowania ani w żadnym


wypadku do niszczenia i Kradzieży


wspólnie mamy się dobrze bawić


śmiać , rozmawiać i głównie miło


spędzać czas.




post-746124-0-51505600-1385855327.gif


-= Nasz serwer Stoi na Stabilnym Hostingu =-


-= Sloty będą ustalane przez nas =-


Nasz TeamSpeak3


ts.themc.pl



Sloty: ?/50


Moby: Włączone


Potwory: Włączone


PvP: Włączone/Regulamin


Whitelist: Włączona



-= Inne =-



Mody ?


Serwer Bez modów


Tylko i wyłącznie Skrypty i P{luginy



Jak wygląda mapa ?


Mapa prawdopodobnie bedzie to jednolita Wyspa


Lub kilka wysp niedaleko siebie



Premium ?


serwer No-Premium / Premium



Kiedy Start ?


Pomiędzy


7 - 14 Grudnia



post-746124-0-89568600-1385856686_thumb.gif


Nick w Grze:


Imię:


Wiek:


Premium Minecraft:


Program TeamSpeak3:


Mikrofon:


Dlaczego Akurat ty:


coś o sobie:


Kreatywność:


Komunikatywność:


Kultura:


[YouTube] Nagrywasz na YouTube:


[YouTube] Ilość widzów:


Czas na Grę:


Czas na TeamSpeak3:


Zamiary co do Serwera:


Umiejętności Budowlane:


coś od siebie:



post-746124-0-49215500-1385856709.gif


post-746124-0-44051800-1385857212.gif


post-746124-0-85255700-1385857221.gif



























post-746124-0-37545400-1385855342_thumb.png


2m3QuoH.png


Opublikowano

Chcesz Rekrutację bezpośrednio na TeamSpeak3 ?

Wbij na naszego Ts'a

Ts.themc.pl

2m3QuoH.png


Opublikowano

Nick w Grze: Splatii



Imię: Adrian



Wiek: 13



Premium Minecraft: Tak



Program TeamSpeak3: Mam



Mikrofon: Posiadam tylko trochę szumi



Dlaczego Akurat ty: Ponieważ jestem kreatywnym graczem, uwielbiam grać w spokoju na survivalu ale z innymi :D Jestem dosyć ogarnięty.



coś o sobie: Jestem aktualnie w pierwszej gimnazjuim na rozszerzonej informatyce, lubię jeździć na rowerze. Moim hobby jest granie na gitarze klasycznej.



Kreatywność: Wszystko co buduję wymyślam sam ;)



Komunikatywność: Dogaduję się z innymi.



Kultura: Raczej nie wyzywam itp. ale łatwo się denerwuję :c



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie :c



[YouTube] Ilość widzów: 0



Czas na Grę: Zależy ale zazwyczaj coś koło 1 godziny



Czas na TeamSpeak3: 1h



Zamiary co do Serwera: Wybudować "coś" :D



Umiejętności Budowlane: Buduję często w stylu średniowiecznym, małe "skromne" budowle często jak to mówią " ładne " :D



coś od siebie: Chciałbym dostać się na takiego typu serwer, niestety teraz jest ich mało, a jak są to z administracją zachowującą się jak pięciolatki, mam nadzieję że ten jest inny :)



Na jaką wersje będzie serwer?


Opublikowano

Nick w Grze: Te_ha_ce


Imię: Wyjaśnim mi jaką rolę odgrywa moje imię w tym czy zostanę przyjęty na serwer. Wtedy je podam.


Wiek: 17


Premium Minecraft: Nie sponrosuje bananów, nie widzę potrzeby wydawania 100 zł żeby mieć "outfit" ;D Haha.. A co do tego że serwery oremium są lepsze to ja wolę stworzyć swój NP i grać na nim jako normalny gracz :?


Program TeamSpeak3: A no mam.


Mikrofon: Only skype, brak mikrofonu komputerowego ze skypa korzystam w tablecie, mikrofon wbudowany jest bardzo dobry i nie ma z nim żadnych problemów. W przyszłości planuję kupić jakiś dobry mikrofon pojemnościowy do 400 zł :?


Dlaczego Akurat ty: Jestem graczem który gra bo to lubi, po drodzę można poznać wiele ciekaych osób, jestem sumiennym gracze, nie lubię pomagać innym graczą bo to tylko gra i chyba o to w niej chodzi żeby wszystko zdobyć samemu.. Chyba że umówię się z kimś na tzw. "grę wspólną" no to owszem gramy wspólnie :P Hmm, kultura, szacunek, dystans co do niektórych rzeczy :]


coś o sobie: No co? :D Odnoszę się z kulturą, w moich wypowiedzeniach stanowczo nadużywam metafory :O Hm, podobno jestem inteligentny haha, ładny haha, miły haha, no i wgl. Nie wiem co chcecie wiedzieć o mojej osobowości ;D :?


Kreatywność: Zależy jak mi się leży, czasem jest zajebiście a czasem chujowo na maksa :? Ogólnie jak mam chęci do gry itp. bo na siłę nigdy nie gram, no ale załużmy ze napaliłem się mega żeby sobie pograć to jest spoko :P (10/10)


Komunikatywność: Doskonała :P


Kultura: Już chyba wyżej o tym napisałem i to nawet za dużo :]


[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie, kiedyś to robiłem aczkolwiek znudziło mi się to.


[YouTube] Ilość widzów: Pytanie opcjonalne..


Czas na Grę: Hmm jako iż jestem uczniem szkoły zawodowej na profilu mechanik to szkołe mam od pon. - do środy. Zatem w te dni mogę grać od około godziny 16:00 do godziny około 22:00 czasami dłużej i czasami w godzinach porannych tak od 7:00 - do 8:30 jakoś tak. A czwartek i piątek odbywam praktykę więc o 6:00 już mnie w domu nie ma a spowrotem najwcześniej jestem jakoś 18:00 do tego mam dziewczynę 30 km dalej :( No i spotykam się z nią codziennie, dolicz do każdej najwcześniejszej godziny +3h no i wtedy ci wyjdzie czas który spędzam przed komputerem.. Nie zapominajmy o znajomych itp.


Dobra koniec walenia w chuja :D Czasem siedzę całymi dnia w domu, a czasem nie ma mnie 3..4..5 dni, różnie bywa. Pełen spontan pełen luz, ciężko jest mi się ustosunkować do tego pytania :(


Czas na TeamSpeak3: Pytanie opcjonalne


Zamiary co do Serwera: No chcę sobię pograć na (chyba) dobrym serwerze.


Umiejętności Budowlane: Podobno zajebiste (mam niską samoocene przez co nie podobają mi się też moje prace)


coś od siebie: Kurwa.. Jeszcze mało? ..


Opublikowano

Nick w Grze: MarcelIsGAMING


Imię: Marcel


Wiek: 15


Premium Minecraft: Nie


Program TeamSpeak3: Tak


Mikrofon: Tak


Dlaczego Akurat ty: Gram w Minecrafta od 3 lat, pisze pluginy pod bukkita i lubie budować :)


Kreatywność: Tak


Komunikatywność: Tak


Kultura: Tak


[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie, ale zamierzam


[YouTube] Ilość widzów: 8


Czas na Grę: 2 h na 1 dzień


Czas na TeamSpeak3: 2 h na 1 dzień


Zamiary co do Serwera: Chcem po prostu pograć z dobrą ekipą


Umiejętności Budowlane: Tak

Kliknij, aby przejść do prezentacji!
uMRdlxV.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...