Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wyłączyć pare opcji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ja w temacie

 

1. Jak wyłączyć by na say nie pisało ( np. Smakosh3d zabił Kornela )

 

2. Jak wylaczyc na say ( np. Gracz zostal wywalony za afk )

 


Opublikowano

Pewnie masz plugin Essentials? Jeśli tak to:

 

- Wejdź w folder Essentials/config.yml

- LCTRL+F - wpisz death-messages

- Zmień true na false

- Usuń grupie gracz czy co tam masz permissions:

- essentials.kick.notify

- essentials.ban.notify

 

Prosz

Opublikowano

dziękuje :)

 

Oraz mam pytanie jak zablokowac komende /tpr ???

by nie mogli jej wpisywać a guzik działał


Opublikowano

czyli mam zrobic cos takiego ???

 

tworze notatnik

wklejam ten kod :

command /tpr:
trigger:
send "&4Nie masz dostepu do tej komendy."

po czym zapisuje to jako tpr.sk

 

i tak z każdym skriptem ?


Opublikowano

tworzysz dokument tekstowy:

wklejasz do niego(z odpowiednia iloscia spacji):

command /tpr:
[4space]trigger:
[8spacji]send "&4Nie masz dostepu do tej komendy."

i zapisujesz z nazwa tpr.sk

 

 

 

Po czym wchodzisz na serwer i wpisujesz:

/skript reload tpr
Opublikowano

mam teraz 2 pytanka

 

jak wyłączyć by nie było widać kto wchodzi i wychodzi ?????

 

 

oraz jak wyłączyć by nie pisało ( [AuthMe] tresc )


Opublikowano

Zeby wylaczyc wiadomosci o join i ... quit musisz zrobic skrypt zeby nie zasmiecac pluginami.

 

On join:

Set the join message to ""

 

 

On quit:

Set the quit message to ""

Opublikowano

Zrób nowy plik w notatniku. Wklej to:

On join:
    Set the join message to ""
On quit:
    Set the quit message to "" 

I zapisz np. "anti-join-message.sk". (Bez cudzysłowi.)

 

Liczę na LIKE. <3

 

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...