Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co kupić z obecnej rotacji (28.11) ?


DonSpecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Tak jak w temacie, jakie według was samochody wypadałoby mieć w garażu z obecnej rotacji (28.11) ???

Jak już to podajcie przy okazji do czego je wykorzystać :)

Opublikowano

W tej rotacji weszło dużo ciekawych, wcześniej nie dostępnych aut.

Lista zakupów może być duża ;)

 

Pod względem osiągów:

Audi A1 clubsport quattro - niektóre wyścigi w klasie B - kręte trasy

Audi Quattro 20V - niektóre wyścigi w klasie B

BMW M3 GTS - dość proste trasy w klasie A

Chevrolet Corvette ZR1 - dragi klasa A

Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster - dragi klasa A i S

Nissan Silvia (S15) - wyścigi klasa D

Porsche 911 GT3 RS (997) - wyścigi klasa S

 

A teraz na pościgi:

Chevrolet Camaro ZL1 - klasa B

Chevrolet El Camino SS - klasa B

Dodge Charger SRT8 Super Bee - klasa D

 

I oczywiście są auta, które po prostu trzeba mieć, ze względu na ich wygląd oraz dlatego, że rzadko kiedy są dostępne:

Audi TT RS Coupé - ładne autko, dłuuugo nie dostępne za IGC
BMW M3 GTR E46 - epik, również dawno go nie było za IGC

Dodge Charger R/T

Porsche Boxster Spyder - piękne porsche w kabrio ;)

Mitsubishi Lancer Evolution IX MR-Edition - epickie evo

HB5fLf7.png

Opublikowano

Audi S5 dobra auto na dragi
BMW M3 GTR E46 auto jest poprostu dobre i nic poza tym dobre np.jako pierwszy samochód do kl.A
Chevrolet El Camino SS auto niesamowicie dobra na pościgi polecam kupić ten samochód doprowadzić do kl.A robić ucieczki drużynowe i zarabiać nim na inne
Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster jedno z najlepszych aut dostępnych kiedykolwiek za igc auto które służy tylko do wygrywania kup co to nie pożałujesz
Porsche 911 GT3 RS (997) wg.mnie jest to najlepsze auto które kiedykolwiek pojawiło się w rotacji w kl.A nie jest jakieś super ale w kl.S (jak nie natrafisz na koksów) jest fonomenalne
Nissan Silvia (S15) najlepsze auto w grze je trzeba mieć

paf3ceplecbc_t.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...