Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Out Of Memory / PhysX / Out of Video Memory


XCoP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam FIX'a / Tutoriala na błędy z Out of memory / PhysX lub Video Memory.

 

4GB Ramu conajmniej i system 32-bit. Na 64 nie działa. Działa na Win7 na XP Nie

 

Otwierasz CMD Jako Administartor

* FAQ Jak uruchomić CMD

Start i Wyszukujesz cmd dajesz prawy - uruchom jako administartor.

 

Wpisujesz tam :

 

bcdedit /set IncreaseUserVA 3072

 

Restartujesz Komputer i powinny błędy nie występować.

Opublikowano

Problem dalej występuje, robiłem tak parenaście razy i lipa.

Jesteś pewien że uruchamiasz cmd jako administrator. Daj Screena/Napisz co ci wyskakuje po wpisaniu tego w cmd

Opublikowano

Jesteś pewien że uruchamiasz cmd jako administrator. Daj Screena/Napisz co ci wyskakuje po wpisaniu tego w cmd

 

Heh poradnik zjepkany z innej strony :D

Zapomniałeś dopisać że:

 

-to nie działa kiedy ma sie mniej niż 4GB ramu (nie 3 :) )

-na XP podobno ten sposób nie działa

-System musi być 32 bitowy(w sumie nie ma debila który by miał 64bity i mniej niz 8gb ramu xD) bo wtedy błąd by nie wyskakiwał

 

Problem dalej występuje, robiłem tak parenaście razy i lipa.

 

Mógłbyś podać:

-Swój system operacyjny+ilu bitowy

-Swoją ilość Pamięci RAM

 

Bo tylko te 2 rzeczy są winą tego błędu

Opublikowano

 

Heh poradnik zjepkany z innej strony :D

Zapomniałeś dopisać że:

 

-to nie działa kiedy ma sie mniej niż 4GB ramu (nie 3 :) )

-na XP podobno ten sposób nie działa

-System musi być 32 bitowy(w sumie nie ma debila który by miał 64bity i mniej niz 8gb ramu xD) bo wtedy błąd by nie wyskakiwał

 

 

Mógłbyś podać:

-Swój system operacyjny+ilu bitowy

-Swoją ilość Pamięci RAM

 

Bo tylko te 2 rzeczy są winą tego błędu

Niewiem czy zjebkany bo sam to pisałem. Na necie pamiętam że kiedyś to wyszukałem ale próbowałem ostantio znaleźć i nie mogłem wiec przypomnialo mi sie ze mialem cos napisane w notatniku. To ze nie dziala ponizej 4gb ramu to tez nie wiedzialem ani tego ze na 32-bit. Zara postaram się zaakutalizowac temat

Opublikowano

Niewiem czy zjebkany bo sam to pisałem. Na necie pamiętam że kiedyś to wyszukałem ale próbowałem ostantio znaleźć i nie mogłem wiec przypomnialo mi sie ze mialem cos napisane w notatniku. To ze nie dziala ponizej 4gb ramu to tez nie wiedzialem ani tego ze na 32-bit. Zara postaram się zaakutalizowac temat

 

Miałem ten problem na PC gdzie miałem 4gb ramu, i akurat mi zadziałało, i wystarczyło pisać w google " Out Of Memory / PhysX / Out of Video Memory WarZ "

I poszukać i w ten sposób znalazłem prawie 5 propozycji naprawy tego :D i faktycznie podziałało :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...