Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką płyte główną i ramy do tego zestawu ?


#-Neo-#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1300 zł na konkretnie jakie części ? Co już masz, co zmieniasz ?

chce nowego kompa chyba nie bede nic wciskal do mobo z socketem 775 ?

Opublikowano
Podaj ten zasilacz. Jeśli mamy Ci pomóc w doborze sprzętu to nie utrudniaj tego.

 

Jezu przecież on chce kupić od nowa wszystko. Czytaj ze zrozumieniem. Chyba że czegoś nie ogarnąłem.

 

Jaką masz kartę graficzną ? Wstępnie zestaw wyglądałby tak:

http://www.morele.net/inventory/info/Zd0ySC/

i3 + 8GB RAM (przyszłościowo), na 4GB ram nie odpalisz np. COD'a nowego i pewnie następnych nowych gierek też nie, na zwykłym pentiumie nie pójdzie BF4 i możliwe że będzie to szło dalej.

 

Można zmienić na pentiuma + 4gb ram + dysk 1TB i w przyszłości wkładasz i5 + kostke 4GB ram nastepna

Opublikowano

Najlepiej dołóż do

 

Jezu przecież on chce kupić od nowa wszystko. Czytaj ze zrozumieniem. Chyba że czegoś nie ogarnąłem.

 

Jaką masz kartę graficzną ? Wstępnie zestaw wyglądałby tak:

http://www.morele.net/inventory/info/Zd0ySC/

i3 + 8GB RAM (przyszłościowo), na 4GB ram nie odpalisz np. COD'a nowego i pewnie następnych nowych gierek też nie, na zwykłym pentiumie nie pójdzie BF4 i możliwe że będzie to szło dalej.

 

Można zmienić na pentiuma + 4gb ram + dysk 1TB i w przyszłości wkładasz i5 + kostke 4GB ram nastepna

Jeśli wszystko od nowa to chyba z kartą graficzną:

http://www.morele.net/inventory/info/9PZ0IF/

Dysk autor chyba ma.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Jezu przecież on chce kupić od nowa wszystko. Czytaj ze zrozumieniem. Chyba że czegoś nie ogarnąłem.

 

Jaką masz kartę graficzną ? Wstępnie zestaw wyglądałby tak:

http://www.morele.net/inventory/info/Zd0ySC/

i3 + 8GB RAM (przyszłościowo), na 4GB ram nie odpalisz np. COD'a nowego i pewnie następnych nowych gierek też nie, na zwykłym pentiumie nie pójdzie BF4 i możliwe że będzie to szło dalej.

 

Można zmienić na pentiuma + 4gb ram + dysk 1TB i w przyszłości wkładasz i5 + kostke 4GB ram nastepna

Już odpali COD bo dali aktualizację które zniosły ten limit :)

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...