Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zmiana Nazwy Obrazu W Modzie Kamera Na Własną I Na Własną Wielkość


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Dziś pokażę wam jak zmienić nazwą obrazu w modzie kamera na własną ;)

 

Żeby to zrobić włączamy folder "kamer" i otwieramy plik "login.sub" przez notatnik.

Tam zmieniamy nazwę z "kamer.jpg" na własną na przykład : "mpc.jpg" natomiast żeby zmienić wymiary zamieniamy na własne na przykład

zamiast

right 1024

bottom 768

 

zmiamy na

right 768

bottom 768

 

no i zapisujemy

Po tych zmianach powinno to wyglądać o tak :

mpc.jpg

 

 

Pozdrawiam KaXpeR

 

 

@Down

Nie pliki .bin tylko pliki .sub ;)

1282649553-U148832.jpg

Opublikowano

Edytując pliki .bin notatnikiem możesz zakłócić kompilacje plików tak samo jak biblioteki .dll kiedy edytujesz ją notatnikiem, bedzie du** [-;

Opublikowano

To samo co UP

 

Mogą się spiepszyć pliki dll. Cała bibloteka poszłaby się rypać. Zadziała pierwszy, drugi, dziesiąty, jedenasty raz i za dwunastym coś padnie. Więc uwaga! Robicie to na własną odpowiedzialność ;)

Opublikowano

co do Poradnika To ameryki nie odkryłeś ^^

 

jak taki kozak to edytuj "HI" by pisało że ty zrobiłeś moda :P oczywiście ja to wiem ^^ jak chcecie mogę napisać :P ;>

 

@down : ok to jutro bo na razie muszę spadać ^^

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...