Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana z polskiego serwera na ROM


Igorw3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pobrałem ostatnio Runes of magic w polskiej wersji (global) chapter V (zaktualizowałem i moge grać).

Chwiałbym teraz zagrać na prywatnym serwie którym jest ROM. I proszę o odpowiedź na poniższe pytania:

1. Muszę pobierać od nowa??

Jeżeli nie co muszę zrobić ??
(Gdzieś widziałem że trzeba coś wkleić lecz nie mogę tego znaleźć :(( )

2. Jeżeli się uda coś podmienić to w jakim języku bd misje itd na pirv serwie??

3. Bd musiał coś jeszcze aktualizować ?? Czy jeżeli globala mam zaktualizowanego to tam też bd wszystko ok??

 

Proszę o szybką odpowiedź gdyż nudzi mnie gra z takim powolnym expem :(

Opublikowano

Chodzi ci o to by grać na privie Nexon Rompvp tak?

Jeśli tak to ściągnij :

http://speedy.sh/zEsYF/Pliki.rar

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/cd35bb8465d57f9283c72b59a1c213acba47f6f46026418571cd72175fcf1cbe/analysis/1385813869/

1. Najlepiej zrób sobie 2 foldery z runes of magic. Czyli wystarczy skopiowac globala gdzies obok lub do innego folderu.

2. Wejdź do tego skopiowanego folderu z runesem i wklej te pliczki co dałem.

3. Zrób sobie skrót np. na pulpicie pliku Client.exe z tego katalogu co wklejałeś pliki ode mnie.

4. Kliknij PPM na ten skrót, wejdź w własciwości, i tam gdzie masz "Element Docelowy" na samym końcu daj spacje po " i napisz/wklej: NoCheckVersion

Powinno wyglądać to tak:

"D:\Gry\Runes of Magic - Nexon\Client.exe" NoCheckVersion

Oczywiście to jest przykład, zapewne masz inaczej nazwane foldery.

 

Język jak będziesz miał angielski, możesz zmienić w Runedev.ini linijke:

[Locale]
Language=eneu
na
[Locale]
Language=pl
Nic nie będzie trzeba aktualizować. Jedynie gdy wyjdzie na privie jakaś nowa aktualizacja pobierasz z strony
http://rom.tagdocs.de/

najnowszy patch, instalujesz go i wklejasz znów tylko plik "Runedev.ini" z tej paczki co Ci podałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...