Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<Serwer Minecraft> [DROP ZE STONE 4X WIEKSZY] [GILDIE] [24/7] ZAPRASZAMY !


pedzio105

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjeo.png

083.gif Adres IP: 91.193.52.74:25580
083.gif Typ Serwera:Survival+Gildie
083.gif Potwory:Tak
083.gif Zwierzeta:Tak
083.gif PvP:Tak
083.gif Premium:Nie
083.gif Sloty:45
083.gif Biala Lista:Nie
083.gif Nether:Tak
083.gif On/Off: ikonkabf.png

pluginyy.png
Te które są potrzebne.
ekipab.png
[Właściciel] budzich123 [Admin] JacoShogun9911
infododatkowe.png
PvP jest wyłączone tylko na spawnie.
Administracja ma zawsze racje!

ZAPRASZAMY !

W Piatki Eventy ! o godz 19 !

Opublikowano

Haha, to już jest żałosne.

Weszłam sobie na serwer, spojrzałam na spawn i mnie zatkało :x

Jak można zbudować tak nijaki spawn, jeszcze obrzydzając go świniarnią ?

Napisałam, że świniarnie na serwerach to największa głupota.

Po prostu wyraziłam swoje zdanie, każdy ma do tego prawo, a tu nagle BAN na 5h... Coś jest nie tak.

Widać po zachowaniu, że ''Administracja'' ma 13+ lat.

''Regulamin'' o ile to można tak nazwać powala na kolana.

Reklama w ogóle nie zachęca, a nazwa tematu ''<serwer Minecraft>'' jest beznadziejna, czyli serwer nie ma własnej nazwy ?

Ogólnie ten serwer to kolejny ANTY-SERWER.

Wstyd, że na Polskim rynku istnieją takie serwery..

 

Nie polecam.

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Opublikowano

Haha, to już jest żałosne.

Weszłam sobie na serwer, spojrzałam na spawn i mnie zatkało :x

Jak można zbudować tak nijaki spawn, jeszcze obrzydzając go świniarnią ?

Napisałam, że świniarnie na serwerach to największa głupota.

Po prostu wyraziłam swoje zdanie, każdy ma do tego prawo, a tu nagle BAN na 5h... Coś jest nie tak.

Widać po zachowaniu, że ''Administracja'' ma 13+ lat.

''Regulamin'' o ile to można tak nazwać powala na kolana.

Reklama w ogóle nie zachęca, a nazwa tematu ''<serwer Minecraft>'' jest beznadziejna, czyli serwer nie ma własnej nazwy ?

Ogólnie ten serwer to kolejny ANTY-SERWER.

Wstyd, że na Polskim rynku istnieją takie serwery..

 

Nie polecam.

U mnie to samo, wbiłem i jak obczaiłem co oni robią to mnie zatkało poprostu.

87d8.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...