Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Lobby kick + AutoFinish - jakie zagrożenie?


DajDwaZlote

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy istnieje duże ryzyko bana za kickanie z wyścigu i kończenie go autofinishem gdy nikogo nie ma. Ban idzie za reporty od graczy ,czy też za czas przejazdu np?

 

I tak na marginesie - warto klepać to Porsche 911 GT3 RS na full utra do S? ;p

Opublikowano

Cześć, tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy istnieje duże ryzyko bana za kickanie z wyścigu i kończenie go autofinishem gdy nikogo nie ma. Ban idzie za reporty od graczy ,czy też za czas przejazdu np?

 

I tak na marginesie - warto klepać to Porsche 911 GT3 RS na full utra do S? ;p

Za czas przejazdu również możesz dostać bana.

Ten czas będzie widoczny na Twoich statystykach na stronie:

www.nfstimes.com

Chyba, że kickniesz z lobby, a następnie użyjesz AF po odczekaniu kilku minut (zależy, jaki wyścig)

Co do porsche, to opłaca się, jest to aktualnie najlepsze auto za IGC co klasy S.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Za czas przejazdu również możesz dostać bana.

Ten czas będzie widoczny na Twoich statystykach na stronie:

www.nfstimes.com
Chyba, że kickniesz z lobby, a następnie użyjesz AF po odczekaniu kilku minut (zależy, jaki wyścig)

Co do porsche, to opłaca się, jest to aktualnie najlepsze auto za IGC co klasy S.

To wtedy nie ma po co używać AF ;) Pytałem żeby może szybciej nabić te klasowe achievementy, no ale lepiej w takim razie uczciwie i będzie co robić. Dzięki za odpowiedź, do zamknięcia .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...