Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwarcie serwera jutro o GODZ: 18 ! Skrzynie na start! Rekrutacja na Admina,Moderatora!Nowe pół biomy!


(TaKaK)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Otwieram serwer na wersje 1.7.2 jest to edycja z serwera otwartego 2 lata temu!

Otwarcie dzis o GODZ: 18:00!

WERSJA: 1.7.2

Sloty: 50

IP: s2.yfun.pl:20208

Na otwarciu będzie około 10 skrzyń w każdej skrzynce 3 diax!

Na filmiku pokazałem gdzie jest 5 skrznek!



WYNAGRADZAMY ZAPROSZENIE GRACZY NA SERWER!


Jest to nowy serwer więc potrzebujemy ADMINISTACJI: Admina,Moderatora

Składamy podania pod filmikiem w komentarzach!



Wiek:

Nick:

Komendy 1/10:

Mikro:

TS3/SKYPE/GG:

Coś swoim charakterze:

Opublikowano
------------------------------------------------------------------------------

Otwieram serwer na wersje 1.7.2 jest to edycja z serwera otwartego 2 lata temu!

Otwarcie jutro o GODZ: 18:00!

WERSJA: 1.7.2

Sloty: 50

IP: s2.yfun.pl:20208

Na otwarciu będzie około 10 skrzyń w każdej skrzynce 3 diax!

Na filmiku pokazałem gdzie jest 5 skrznek!


------------------------------------------------------------------------------

WYNAGRADZAMY ZAPROSZENIE GRACZY NA SERWER!

------------------------------------------------------------------------------

Jest to nowy serwer więc potrzebujemy ADMINISTACJI: Admina,Moderatora

Składamy podania pod filmikiem w komentarzach!



Wiek:

Nick:

Komendy 1/10:

Mikro:

TS3/SKYPE/GG:

Coś swoim charakterze:

------------------------------------------------------------------------------

NIE MASZ PREMIUM/LAUNCHER 1.7.2?

Opublikowano

;


-------------------------------------------------------------------------------
Otwieram serwer na wersje 1.7.2 jest to edycja z serwera otwartego 2 lata temu!
Otwarcie dziś o GODZ: 18:00!
WERSJA: 1.7.2
Sloty: 50
IP: s2.yfun.pl:20208
TYP: Survival + Frakcje
Na otwarciu będzie około 10 skrzyń w każdej skrzynce 3 diax!
Na filmiku pokazałem gdzie jest 5 skrznek!
------------------------------------------------------------------------------
WYNAGRADZAMY ZAPROSZENIE GRACZY NA SERWER!
------------------------------------------------------------------------------
Jest to nowy serwer więc potrzebujemy ADMINISTACJI: Admina,Moderatora
Składamy podania pod filmikiem w komentarzach!
Wiek:
Nick:
Komendy 1/10:
Mikro:
TS3/SKYPE/GG:
Coś swoim charakterze:
------------------------------------------------------------------------------
NIE MASZ PREMIUM/LAUNCHER 1.7.2?
Opublikowano
-------------------------------------------------------------------------------
Otwieram serwer na wersje 1.7.2 jest to edycja z serwera otwartego 2 lata temu!
Otwarcie dzis o GODZ: 18:00!
WERSJA: 1.7.2
Sloty: 50
IP: s2.yfun.pl:20208
TYP: Survival + Frakcje
Na otwarciu będzie około 10 skrzyń w każdej skrzynce 3 diax!
Na filmiku pokazałem gdzie jest 5 skrznek!
------------------------------------------------------------------------------
WYNAGRADZAMY ZAPROSZENIE GRACZY NA SERWER!
------------------------------------------------------------------------------
Jest to nowy serwer więc potrzebujemy ADMINISTACJI: Admina,Moderatora
Składamy podania pod filmikiem w komentarzach!
Wiek:
Nick:
Komendy 1/10:
Mikro:
TS3/SKYPE/GG:
Coś swoim charakterze:
------------------------------------------------------------------------------
NIE MASZ PREMIUM/LAUNCHER 1.7.2?

Dzis otwarcie o 18:00!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...