Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] jak kierować panie premierze jak kierować


UncleSammy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyznaczać cele drużyny

nie wyzywać

grać bez nerwów(które często zmieniają styl gry, na totalnie debilny).

pisać tylko gdy potrzeba, nie rozmawiać z gównami, nawet gdy prowokują!(ważne, wtedy skupiasz się na rozmowie, nie na grze).

Szukać błędów przeciwnika

Gdy macie przewage, to mobilizować, aby nie dopóścić do throwa, tylko "as 5!"

Kończyć gre jak najszybciej, bo jeżeli twój team jest zfeedowany bez skilla, to po grze ;D

Gdy dostajecie w pizde dobrze w 5 osób dopaść tego zfeedowanego, i wtedy iść na team fighta.

Jako mid, nie skupiać się na biciu typka, tylko farmieniu, wbiciu 6 lvla, recall i gank bot(2 kille zawsze spoko :D), przy okazji uważając na counter'a z mida.

 

Poza tym, ty diament, ja gold, a wymieniać można cały dzień, wczoraj sam grałem wkurwiony jak zaczęło mi dodawać do teamu diamenty 5(same boostowane zera), i przez nerwy wpadłem do lose streak'u.

Opublikowano

co to za farma zajebałbym cie jak tak farmić można orianną i co to za build przegrałeś na 2 krwiopijce dravena idź afk na weście byś był w brązie koleżko

to jest smurf na łeście :////// niedługo bronz bende

46891132602722595964.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...