Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Giveaway Skinów Bloodfury renek - Arcadefield tym razem z potwierdzeniem.


koomandorambo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę cię czy ty myślisz że ktoś na to pójdzie? :_: przecież to widać że to jest keylogger dlaczego? po 1 trzeba coś ściągać(gdzie nie znamy autora ani nie ma żadnego skanu plika) po 2 domena... blogspot?!! człowieku jak to by było na serio to ten ziomek by sie wysilił i kupił domene a nie na darmowej jechał tyle ode mnie nie dajcie się oszukać!.

DR5ChPt.png

Opublikowano

Proszę cię czy ty myślisz że ktoś na to pójdzie? :_: przecież to widać że to jest keylogger dlaczego? po 1 trzeba coś ściągać(gdzie nie znamy autora ani nie ma żadnego skanu plika) po 2 domena... blogspot?!! człowieku jak to by było na serio to ten ziomek by sie wysilił i kupił domene a nie na darmowej jechał tyle ode mnie nie dajcie się oszukać!.

BOŻE CO ZA OPOROWY TYP.

KEYLOGGER NIE MOŻE WYSTĘPOWAĆ W PLIKU TEKSTOWYM, TAKIE TRUDNE DO ZROZUMIENIA?

BLOGSPOT TO DOMENA DARMOWA DLA BLOGÓW, UMOŻLIWIAJĄCA OBSŁUGĘ BLOGA NA ŚWIETNYM SKRYPCIE, na którym autorowi tej strony najwidoczniej zależało.

 

 

 

TO OSZUST NIE WBIJAJCIE NA TO. AUTOR BĘDZIE ZARABIAŁ NA WAS GRUBE HAJSY (AŻ 2 DOLARY).

KOLEŚ CZYTAJ TO CO NAPISAŁEM:

 

Jest on na jebutnym hostingu z ankietami, przez co większość z Was uważa to za fake. O dziwo autor tej strony zarabia na tym niewiele, zwłaszcza że zorganizowanie skinów kosztowało go 10x tyle.
Opublikowano

Ogólnie, jedno pytanie? Po chuj koles miałby to robić? Na YT jest pare kanałów które robia giveawaye skinów i rp, ale nigdy ale to nigdy niczego nie sciągasz, z jednego oczywistego powodu - Kurwełe, po co cos sciągać, skoro w dzisiejszych czasach można prawie wszystko zrobić przez internet, bez zapisywania jakiegokolwiek pliku na kompie? xD

2nv8jzq.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...