Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wyłączyć konto xbox live?


PFFP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejdź na stronę Ustawienia, a następnie wybierz opcję System.

Wybierz opcję Urządzenie magazynujące.

Wybierz opcję Wszystkie urządzenia.

Wybierz opcję Profile gracza.

Wybierz tag gracza, który chcesz usunąć.

Wybierz opcję Usuń.

Wykonaj jedną z następujących czynności:

Wybierz opcję Usuń tylko profil. Profil zostanie wtedy usunięty, ale pozostaną zapisane gry i osiągnięcia.

Wybierz opcję Usuń profil i elementy, jeśli chcesz usunąć profil oraz skojarzone z nim zapisane gry i osiągnięcia.

Opublikowano

Powiem ci tak...jeżeli masz przerobioną Konsolę..to możesz podpiąć konsolę pod neta i bez problemu grac na Piratach..;-), tylko musisz kupić taki kod jest na Allegro i w niektórzych sklepach z Xboxami itp na miesiąc Suba..koszt tego to 20zł..ja kupuje na 3 miesiące na Allegro i to mnie wynosi oko 50zł;-), jeżeli nie chcesz być na Live naciskasz na Padzie środkowy przycisk Xbox360 i masz tam Wyloguj z Xbox Live;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...