Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć ilość FPS'ów do maksimum!


DO123321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, jestem Bartek jakiś czas temu zacząłem grać w LoL'a, było to wtedy kiedy nie było jeszcze nowego interfejsu gry, ale do rzeczy, wtedy dawałem jakoś radę lecz potem po patchu mój laptop nie dawał rady z fps'ami musiałem coś z tym zrobić, dlatego chcę wam pokazać co zrobiłęm opiszę wszystko w punktach, nie musicie robić wszystkiego jeśli efekt będzie waz zadowalał po 1 lub paru punktach zatem zaczynajmy :

 

1. CFG czyli konfiguracja

 

- Odszukujemy ścieżkę X:\Riot Games\League of Legends\Config

 

(X to dysk na którym mamy LoL'a)

 

-Otwieramy plik Game.txt notatnikiem usuwamy wszystko i wklejamy to :

 

 

[General]
ShowTurretRangeIndicators=0
Windowed=DEPRECATED
CfgVersion=3.14.738
SnapCameraOnRespawn=1
EnableAudio=0
GameMouseSpeed=10
UserSetResolution=1
BindSysKeys=0
OSXMouseAcceleration=0
AutoAcquireTarget=1
EnableLightFx=0
WindowMode=0
PredictMovement=0
WaitForVerticalSync=0
Colors=32
Height=600
Width=800
SystemMouseSpeed=0

[HUD]
NameTagDisplay=1
ShowChampionIndicator=0
ShowSummonerNames=1
ScrollSmoothingEnabled=0
MiddleMouseScrollSpeed=0.5000
MapScrollSpeed=0.5000
MinimapMoveSelf=1
LockCamera=0
ShowAllChannelChat=1
ItemShopPrevY=0
ItemShopPrevX=23
ItemShopResizeHeight=44
ItemShopResizeWidth=53
ItemShopPrevResizeHeight=600
ItemShopPrevResizeWidth=800
FlashScreenWhenStunned=0
ShowAttackRadius=0
NumericCooldownFormat=1
SmartCastOnKeyRelease=0
EnableSnowEffect=DEPRECATED
EnableLineMissileVis=1
FlipMiniMap=0
ItemShopItemDisplayMode=1
ItemShopStartPane=0

[Performance]
GraphicsSlider=0
BudgetOverdrawAverage=10
BudgetSkinnedVertexCount=200000
BudgetSkinnedDrawCallCount=100
BudgetTextureUsage=150000
BudgetVertexCount=500000
BudgetTriangleCount=300000
BudgetDrawCallCount=1000
EnableGrassSwaying=0
ShadowsEnabled=1
EnableHUDAnimations=0
PerPixelPointLighting=0
EnableParticleOptimizations=0
EnableFXAA=1
AdvancedShader=0
FrameCapType=2
ShadowQuality=0
EffectsQuality=0
GammaEnabled=1
Full3DModeEnabled=0
EnvironmentQuality=0
CharacterQuality=0
AutoPerformanceSettings=0

[FloatingText]
MagicCritical_Enabled=1
Legacy_Enabled=0
Debug_Enabled=1
LegacyCritical_Enabled=1
Absorbed_Enabled=1
OMW_Enabled=1
EnemyCritical_Enabled=1
Critical_Enabled=1

[Volume]
AnnouncerVolume=1.0000
VoiceVolume=1.0000
MusicVolume=1.0000

[ColorPalette]
ColorPalette=0

[Replay]
EnableHelpTip=0

 

 

 

2. GAMEBOOSTER czyli defragmentacja i przyśpieszenie

 

a)

 

-Pobieramy Gameboostera oraz instalujemy go

-Niestety ja posiadam wersje 3.5 Beta i nie wiem co jest w tej 4.1.59.0 ale w każdym bądź raziem musimy odszukać Defragmentacja i wybrać tam LoL'a z folderu głównego gry

 

B)

 

Kiedy już to zrobimy i chcemy włączyć grę musimy ją przyśpieszyć czyli wybrać ją z zakładki Przyśpieszenie u was może być to trochę inaczej bo tak jak mówiłem wzoruje się na wersji 3.5 Beta

 

3. RAM czyli podkręcanie

 

-Nie będę wam tego opisywał więc podam tylko filmik który pokazuje co należy zrobić oto on

 

4. CCLEANER czyli czyszczenie i naprawa

 

-Pobieramy CCleaner'a i instalujemy go

-W zakładce Cleaner klikamy Uruchom Cleaner

 

UWAGA: Zapoznaj się z zaznaczonymi opcjami po prawej stronie zanim to zrobisz i odznacz lub zaznacz jakieś opcje jeśli masz taką potrzebę

 

-W zakładce Rejestr kilkamy Skanuj by znaleśc problemy a następnie Napraw zaznaczone błędy na wszelki wypadek warto zrobić kopię zapasową warto też powtórzyć tą czynność parę razy bo czasami niektóre błędy mogą zostać pominięte

 

5. PROCESY czyli co trzeba wyłączyć

 

-Wchodzimy w menedżera zadań i w zakładce procesy wyłączamy to co nie jest nam potrzebne czyli Skype.exe itp. jeśli nie wiecie co możecie jeszcze wyłączyć możecie zapoznać się z tym

 

6. LOLCLIENTSUSPENDER czyli zawiesznie LoLClient.exe

 

-Pobieramy to i włączamy zawsze przed włączeniem LoL'a

 

7. PRIORYTET czyli więcej fps'ów

 

-Kiedy wchodzimy do gry i pojawia się ładowanie lub wcześniej logo wchodzimy w menedżera zadań w zakładce procesy odszukujemy LegueofLegends.exe i klikając prawym przyciskiem myszły zmieniamy priorytet na Wysoki

 

UWAGA: Czynność tą należy powtarzać przed każdą rozpoczętą grą

 

Z góry przepraszam za literówki i życzę miłej gry!

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

nie pisze się 3. RAM'y

popraw i daj po prostu RAM

btw to chyba pomaga jak się ma 512mb -.-

a to z configiem już było tylko że zmieniało się w nim jakość modelów postaci na mniejszą niż można ustawić w grze

 

chyba chodzi o ten wpis (ty go nie masz):

[unitRenderStyle]
Inking=0

Hejo

Opublikowano

Na 2GB RAM ze słabą kartą graficzną pomaga więc nie wprowadzaj w błąd

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Na 2GB RAM ze słabą kartą graficzną pomaga więc nie wprowadzaj w błąd

jak ustawisz taką rozdzielczoscto na pewno ;d

Colors=32

Height=600

Width=800

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...