Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Opisy wybranych czołgów AMERYKAŃSKIE | BRYTYJSKIE | CHIŃSKIE | FRANCUSKIE |NIEMIECKIE | RADZIECKIE | PREMIUM |


Gość Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można prosić źródło? Wygląda mi na plagiat szczególnie dlatego, że nie grasz w WoTa ;)

Opublikowano

Można prosić źródło? Wygląda mi na plagiat szczególnie dlatego, że nie grasz w WoTa ;)

Nie gram w wot'a ale moj brat gra i mi pomogl :).

Opublikowano

 

I powiadasz że wszystko tutaj jest z głowy Twojego brata?

 

Czy ja to powiedzialem? wiekszosc tak reszta info znalezione na necie.

PS W twoim poradniku tez nie ma wszystkiego z twojej glowy.

Opublikowano

Aż się nie chce czytać tyle tego napisane :D


Ale zawiera dużo informacji i to przydatnych ;)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Aż się nie chce czytać tyle tego napisane :D

 

 

Ale zawiera dużo informacji i to przydatnych ;)

Dzięki :P.

Opublikowano

Wszystko kopiuj wklej, jedynie zmienione bb-code.

Wpisujcie w google nazwę czołgu, który on opisał, dodajcie "poradnik" sprawdzcie różnice w informacjach. Sprawdziłem na 3ch czołgach: Stug III, AMX 13 90, 121 , wszystko idealnie skopiowane.

pytanie, masz zezwolenie na kopiowanie poradników, bo jak widać to z Twojego brata głowy nic nie wypłynęło.

// Dodatkowo sprawdziłem Matildę IV, M26 Pershing-a i KV-1S. Wszystko skopiowane, to się napracowałeś.

KV-1S opisany na samym końcu, ale :

Witam dzisiaj przedstawie wam Radziecki czołg ciężki 6 tieru.
Zaczynamy !

 

czytałeś w ogóle to co kopiujesz?

ooo, czekaj, FV215b też skopiowany

czyli to co wypłynęło z głowy Twojego brata to nic, a wszystko inne kopiuj wklej ?

 

// podsumowując: wszystko skopiowane, nawet nie sprawdził treści, wychodzą błędy jakie wychodzą, na samym końcu "dzisiaj przedstawie wam"...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...