Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra laguje? Mało fps'ów? FpsPlus - ta modyfikacja pomoże!


Uberfuhrer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FpsPlus

Od teraz twój Minecraft nie będzie się zacinał!

 

1. Download

Najnowszą wersję modyfikacji można pobrać z tej strony:

http://minecraft.curseforge.com/mc-mods/fpsplus-lagfixes/files/

2. Opis wersji modyfikacji

Istnieje pięć wersji mod'a.

FpsPlus - podstawowa wersja. ("Rivens normal Sin/Cos methods")

FpsPlus+ - podstawowa wersja i różne fixy, które zapobiegają lagowaniu w poszczególnych sytuacjach.

FpsPlus B - wersja używająca innej metody. ("Rivens SinHalf/CosHalf methods)

FpsPlus C - wersja bardziej stabilna.

FpsPlus D - wersja używające innej metody. ("Libgdx Sin/Cos methods")

 

3. Instalacja modyfikacji

Do poprawnego działania modyfikacji będzie potrzebny Forge.

 

Jeżeli chcesz., aby mod działał razem z Optifine'm, wykonaj następujące kroki:

1. Zainstaluj najnowszą wersję forge'a.

2. Wrzuć optifine.jar do folderu mods

3. Wejdź w /Appdata/Roaming/.minecraft/version i wejdź w folder, w którym przed chwilą zainstalowałeś forge'a.

4. Otwórz Forge.jar winrarem/7zip'em i:

a) Usuń META-INF

B) Wypakuj modyfikację FpsPlus i przeżuć wszystkie pliki *.class do Forge.jar

5. Otwórz launcher i w parametrach startowych wklej następujący tekst:

-Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true

Jeżeli instalujesz modyfikację bez optifine'a, to po instalacji forge'a wrzuć mod'a do folderu mods.

 

Po poprawnym zainstalowaniu modyfikacji, twój Minecraft powinien chodzić o wiele lepiej.

Opublikowano

Fajny mod nie ma co, jednakże większość osób po wieki będzie używać optifina ze względu na jego renomę.

Opublikowano

to działa razem z optifinem ?

 

to jest na wersję 1.6.4?

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Polecam używać MagicLaunchera i FpsPlusX wklejcie do folderu "mods" a Optifine do dowolnego folderu (tylko nie mods!) i dodajcie jako modyfikację zewnętrzną :) Potem w Advanced dodajcie te -Dfml'y i będzie git (co prawda ja na rscx256 uruchamiam mc ponad minutę przez te invalid certificates ;) ale działa bez problemy xD) Jak coś to opisywałem co zrobić, ale po uruchomieniu Magick'a i wciśnięciu "SETUP" mamy tzakadk Advanced i te okienka z modami :)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...